6

Zarabiaj dzięki płatnym smsom - jak zarabiać przez telefon ?
Płatności sms, czyli zarabianie w internecie !
flickr, Sekulic
Posiadasz stronę internetową, masz unikalne treści za które chciałbyś pobierać opłatę - skorzystaj ze sposobu zarabiania poprzez smsy ! 
Wystarczy skorzystać z gotowego rozwiązania - wprowadzenia opłat w postaci płatnych smsów, z których dochód zasili twoje konto bankowe. Pokażemy ci jak zarabiać dzięki sms'om w internecie, dowiesz się jak wykorzystać potencjał twojej strony internetowej i nie tylko !

Strony, które oferują możliwość zarabiania poprzez płatne smsy :

Pierwszą ciekawą stroną, dzięki której możesz zwiększyć swoje przychody jest serwis http://fortumo.pl/ 

Strona nie pobiera żadnych opłat miesięcznych za możliwość skorzystania z usługi (wprowadzenia płatności sms), ponadto usługa jest możliwa dla wielu krajów - jest ich aż 45 ! 
Nasze zarobki oscylują w okolicach 38% wartości sms'a a więc w przypadku, gdy ktoś zapłaci kwotę 2,44 złotego to my otrzymamy na "czysto"  około 0,92 zł. Jest to spowodowane tym, że operator komórkowy pobiera opłatę za obsługę płatności oraz Fortumo dla siebie pobiera część prowizji.
Aby przystąpić do tej usługi wystarczy zarejestrować się na stronie http://fortumo.pl/register

Kolejna ze stron o zarabianiu na SMSach !

Kolejnym serwisem jest https://www.justpay.pl/smscodes/ , który także umożliwia wdrożenie płatności sms na swojej stronie internetowej. Dzięki temu, użytkownik po wykupieniu smsa otrzymuje dostęp do unikalnych treści na naszym serwisie, ale i nie tylko - może to być system charytatywny - zbieramy, każdą kwotę w zamian za włożoną przez nas pracę. 

Do wyboru mamy aż 11 stawek od 50 groszy do 25 złotych. Intergracja z naszym serwisem jest bardzo prosta, a w przypadku kiedy korzystamy z cms'a Joomla dostajemy odpowiedni plugin, który wystarczy podłączyć pod nasz serwis.Wypłatę zarobionych pieniędzy możemy zlecić dopiero po przekroczeniu kwoty 205 zł netto.
Tutaj nasza prowizja jest nieco wyższa i wynosi około 41 % wartości smsa.

Aby się zarejestrować wystarczy wejść na https://www.justpay.pl/smscodes/register.asmx


Ostatni sposób na zarabianie dzięki płatnościom sms ...

Istnieje jeszcze jeden serwis o nazwie MobilePay, pod adresem : https://www.mobilepay.pl/index.aspx 
Tutaj możemy zarabiać poprzez płatności sms, kody dostępów czy mikropłatności - a więc form zarabiania jest dużo więcej ! 

flickr, borman818

MobilePay zapewnia dużą funkcjonalność, brak opłat miesięcznych i prosty mechanizm działania. 
W przypadku wprowadzenia usługi np. smsa za 1,22 otrzymamy z tego prowizję w wysokości 0,38 zł.
Najwięcej bo aż 7,50 zł możemy zarobić na numerach 91928, jednak warto rozsądnie wprowadzać opłaty na stronie, aby nie zniechęcać nowych użytkowników zbyt wysokimi opłatami.

Tutaj w przypadku rejestracji, musimy uzyskać potwierdzenie w postaci smsa, który kosztuje 1zł + Vat.

Aby się zarejestrować wejdźmy na : https://www.mobilepay.pl/registration.aspx

6 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  hooray for boobies

 1. Warto się zastanowić nad wyborem serwisu pozwalającego na monetyzację swojej strony.
  Ja wybrałem serwis HotCash.pl i jestem bardzo zadowolony. Polecam :).

 1. Nel says:

  dużo o tym jak zarabiać na telefonie tu http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.com

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.
 1. Tomasz Górski says:

  Jakoś nie bardzo wierzę w takie rzeczy. Jeśli chodzi o płatności SMS to ja je realizuję zazwyczaj poprzez https://www.cashbill.pl/ gdyż moim zdaniem jest to bardzo wygodna forma płatności.

 1. Kamil says:

  Moim zdaniem płatności mobilne są bardzo dogodne i można je wykorzystać do wielu celów. W artykule na https://www.przelewy24.pl/blog/platnosci-mobilne-garsc-informacji znajduje się informacja, że są one też bardzo bezpieczne i zapewniają maksymalną ochronę danych. Przewiduje się, że w przyszłości popyt na tego typu rozwiązania będzie stale rósł. Obecnie najbardziej popularne są płatności Google Play oraz Apple Pay.