0

Zarabiaj w internecie na własnej stronie internetowej.
Płatne reklamy CPM - płacimy za 1000 wyświetleń bannera. 
Zarabiaj dzięki stronie www w systemie CPM. 

 flickr, stuartpilbrow

Jesteś uczniem, studentem i szukasz pracy dorywczej skorzystaj z tego sposobu zarabiania pieniędzy.
Zarabiaj na własnej stronie internetowej - pewny zastrzyk gotówki - płacimy w systemie CPM !
Zarabiaj na stronie za każde 1000 wyświetleń bannera reklamowego - dorób do kieszonkowego, bez wysiłku i bez wychodzenia z domu ! 

Czy rzeczywiście jest to możliwe ....

Owszem, zarabianie w internecie jest całkiem możliwe i co jeszcze może być bardzo dochodowe. Wszystko oczywiście zależy od tematyki i oglądalności naszej strony internetowej. Im więcej użytkowników wchodzi na naszą stronę, tym więcej możemy zarobić.
No ale o jakich kwotach tutaj mówimy - ile można zarobić w internecie ...?
Dodatkowy zastrzyk gotówki może być wielkości nawet naszej pensji - kwoty w granicach 2 -3 tysięcy złotych, nie są wyciągnięte z kosmosu. Oczywiście aby zarobić taką sumę, trzeba mieć stronę z oglądalnością przynajmniej kilkunastu tysięcy UU (unikalnych odwiedzin).
Mówimy tutaj oczywiście o prywatnych stronach, blogach itp... duże serwisy zarabiają znacznie więcej.
No ale przejdźmy na ziemię i zacznijmy od tego, że nasza strona posiada jeszcze małą oglądalność - ile w takim razie mogę zarobić na reklamie internetowej ? Na to pytanie odpowie ci kolejny podpunkt....

Reklama CPM w internecie - co to znaczy ?

Trzeba wiedzieć o czym my tak właściwie mówimy - reklama CPM jest to reklama, która płaci za każde 1000 wyświetleń bannera reklamowego.
Jest to bardzo dogodna forma reklamy dlatego, że dostajemy pieniądze za odsłony a nie za kliknięcia, o które czasami bardzo ciężko. A więc wystarczy, że banner ukaże się na stronie 1000 razy i już możemy dostać pewną kwotę pieniędzy.

Zarabianie CPM w internecie - jak zarobić na stronie www :

Oczywiście trzeba posiadać swoją stronę internetową, bloga itp... a następnie wejść na stronę i zarejestrować się : http://www.cpmprofit.com/ 


Zasady działania portalu http://www.cpmprofit.com są bardzo przejrzyste - dostajemy pieniądze za zamieszczenia bannera reklamowego na naszej stronie.
Do wyboru mamy kilka różnych formatów reklam 160x600, 300x250 czy 750x100 - to od nas zależy, którą wybierzemy. Oczywiście każde kliknięcie w reklamę jest dodatkowo punktowane co skutkuje większymi zyskami.

Pieniążki są wypłacane w momencie uzbierania przez nas kwoty minimum 30 złotych - oczywiście możemy wypłacić je znacznie później.
Na stronie znajdują się także statystyki oglądalności naszej strony internetowej - dzięki czemu możemy zobaczyć czy mamy tendencję wzrostową czy spadkową.
Trzeba liczyć, że początkowo przy bardzo małej oglądalności strony za każde 1000 wyświetleń bannera otrzymamy około 10 groszy - jednak należy pamiętać, że chodzi o wyświetlenia a więc jeden użytkownik może mieć ich kilka.
Reasumując jest to dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniążków - bez wysiłku, wystarczy wrzucić reklamę na stronę i już ona będzie na siebie zarabiała. Warto przetestować www.cpmprofit.com

0 komentarze: