Dzwoń za darmo, dzwoń za darmo na stacjonarne i komórki, darmowy telefon, darmowe rozmowy, voip, za darmo, dzwoń za darmo z internetu

Posted: wtorek, 2 listopada 2010 by Przemo in
1

Dzwoń za darmo z internetu na telefony stacjonarne i komórki ! 
Jak dzwonić za darmo na komórkę i stacjonarne ?


flickr, Rev Dan Catt

Jak dzwonić za darmo w internecie ? Jest to pytanie, które często pojawia się na forach internetowych i ma wiele różnych odpowiedzi. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu całkowicie wyeliminujesz jakiekolwiek opłaty za połączenie z numerem stacjonarnym albo telefonem komórkowym. Od teraz będziesz mógł porozmawiać ze swoimi znajomymi całkowicie za darmo ! 

Zasada działania ...

Wszystko opiera się na tym, że wykonujemy połączenie za pomocą internetu a nie standardowego połączenia Telekomunikacji Polskiej. 
Dzięki temu możemy dużo zaoszczędzić a nawet wykonywać połączenia za darmo kosztem nieco niższej jakości  - jednak nie jest to wyczuwalne.

Aby rozmawiać za darmo 

Aby móc rozmawiać za darmo trzeba coś zrobić - w rzeczywistości nic nie ma za darmo - chociaż za rozmowy nie zapłacimy "ani" grosza. 
Naszym zadaniem będzie oglądanie materiałów reklamowych i w określonym przedziale czasu kliknięcie przycisku zegara - który pojawia się w losowych miejscach.
Gdy nie zdążymy przycisnąć zegarka to rozmowa zostanie automatycznie przerwana - jest to w ten sposób zrobione, aby mieć pewność, że rzeczywiście ktoś jest odbiorcą tych reklam. 

Co trzeba zrobić ...

Wchodzimy na stronę  http://www.wygadaj.pl/Rejestracja.html 
a następnie dokonujemy rejestracji - aby do woli korzystać z darmowych rozmów przez telefon. 
Trzeba pamiętać o kilku kwestiach, rozmowy możemy dokonać na kilka sposobów :
a) z telefonu stacjonarnego na telefon stacjonarny
b) z telefonu stacjonarnego na telefon komórkowy
c) z telefonu komórkowego na telefon stacjonarny


Nie ma natomiast możliwości wykonywania połączeń bezpośrednio z komórki na komórkę. 


Aby dokonać bezpłatnego połączenia wystarczy wpisać nasz numer telefonu i numer osoby, z którą chcemy porozmawiać :
Następnie klikamy przycisk Wykręć!  i czekamy na zainicjowanie połączenia - po krótkiej chwili powinniśmy usłyszeć, że na nasz telefon ktoś dzwoni - odbieramy go i jesteśmy informowani o próbie połączenia z drugą osobą. 
Cała rozmowa jest bezpłatna i sprowadza się do klikania na komputerze w zegarek - który pojawia się co kilkanaście sekund.

1 komentarze:

  1. Anonimowy says:

    Nie działa.Nieaktualne