Darmowe płatne programy, legalne programy, komercyjne programy za darmo, giveawayoftheday

Posted: poniedziałek, 8 listopada 2010 by Przemo in
0

Pobierz legalnie komercyjne (płatne) wersje programów za darmo ! Płatne programy legalnie z internetu za darmo - skorzystaj z tej szansy.
Uważasz, że programy w sklepie są zbyt drogie - ściągnij je z internetu za darmo i całkowicie legalnie. Pokazujemy sposób jak zgodnie z prawem ściągać legalnie płatne programy za darmo. Oszczędzaj nawet do 150 złotych - darmowe komercyjne wersje programów dostępne w internecie ! 

Za darmo i legalnie płatne wersje programów ? 

W internecie od dłuższego czasu działa strona, która umożliwia pobieranie płatnych (komercyjnych) wersji programów zupełnie za darmo. Dzięki temu zamiast iść do sklepu, możemy sporo zaoszczędzić - w zależności od tytułu zyski mogą sięgać nawet kilkudziesięciu złotych ! 

Po pierwsze aby pobrać konkretny program trzeba wejść na stronę : http://www.giveawayoftheday.com/ 
Codziennie na stronie pojawia się jeden określony program, który możemy pobrać całkowicie bezpłatnie - oczywiście musimy zmieścić się w określonym przedziale czasowym - po tym będzie już za późno.


Trzeba także pamiętać, że programy chociaż darmowe - to są wyłącznie do celów prywatnych - nie można ich używać np. w firmie, albo w celach zarobkowych.
Dodatkowo, pobranie programu nie pozwala nam na uzyskanie pomocy technicznej w przypadku problemów - są to jednak jedyne wady użytkowania tego serwisu.

Należy pamiętać, aby zainstalować program na dysku w dniu w którym jest on aktualnie dostępny na stronie http://www.giveawayoftheday.com/ - dzięki temu będziemy mogli skorzystać z danego programu bezpłatnie i legalnie !

0 komentarze: