Jak zdobyć klientów, firma jak przyciągnąć klientów, własna firma, mała wielka firma, podcast własna firma, jak założyć firmę

Posted: czwartek, 18 listopada 2010 by Przemo in
4

Jak założyć firmę, jak przyciągnąć klientów, jakich błędów nie popełniać - posłuchaj podcastu "Mała wielka firma".

Chcesz założyć własną firmę, a może już masz założoną w takim razie dowiedz się jak przyciągnąć klientów, jakie reklamy są skuteczne, jakich błędów nie popełniać podczas zakładania firmy.

Własna firma - porady ! 

Znalazłem ostatnio w internecie, bardzo ciekawe audycje - podcasty - mp3 o prowadzeniu i zakładaniu własnej firmy. Podcast nosi nazwę "mała wielka firma" i możecie go znaleźć pod adresem :  http://www.malawielkafirma.pl/ 

 
Wystarczy, że wybierzecie interesujący was odcinek (podcast), klikniecie na niego i pobierzecie na dysk. Możecie go odsłuchać zarówno na komputerze jak i przenośnym odtwarzaczu muzycznym.
Naprawdę warto, podcast jest tematyczny prowadzą go doświadczone osoby - 2 - dużo można się dowiedzieć z zakresu prowadzenia własnej firmy, jakich błędów się wystrzegać, jak zaplanować własną reklamę tak aby przyciągnęła klientów a także o tym czy środki unijne pomagają założyć działalność gospodarczą czy wręcz przeciwnie.

4 komentarze:

  1. Anonimowy says:

    Wszyscy macie rację ,a co do tych błędów to KTOŚ ma taki program chyba lewy ,nie ma polskiego alfabetu np.ż,ś,ć ó itp .Ja już przestałem oglądać metki,mam taki zawód którego nikt nie lubi i się b.boi medyczny i już mi ciężko znależć markowe materiały .Tak ,że jeszcze parę lat i wszystko w j.us. będzie chinskie

  1. Dziś firmy mają dostęp do specjalistycznego oprogramowania biznesowego, które przydaje się do osiągania wyznaczonych celów. Aplikacje takie jak - https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-firm-uslugowych/ służą do planowania oraz realizowania indywidualnych strategii sprzedażowych. Dzięki nim każda firma może znacznie poprawić swoje wyniki finansowe oraz zapewnić sobie konkurencyjność na rynku. Niewątpliwie warto jest pomyśleć o takich rozwiązaniach.

  1. Aby rozwiązać tego typu problemy, właściciele firm mogą skorzystać z różnych usług konsultingowych https://www.crowe.com/pl/services/konsulting, dzięki którym mogą podejmować trafne decyzje biznesowe. Konsultanci zapewniają specjalistyczne porady oparte o szereg czynników, począwszy od zidentyfikowania problemu, aż po jego kompleksowe rozwiązanie.

  1. Własna firma to nie jest tylko jej założenie, lecz ciągła i ciężka praca. W innym przypadku niestety nie będziemy w stanie nic osiągnąć. Jak dla mnie bardzo ważnym elementem wyposażenia jest cały czas pieczątka firmowa https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/pieczatki-standardowe/podzial-wedlug-tresci/firmowe/ bez której w ogóle się nie ruszam z biura.