4

Praca w internecie - zarabianie na uploadzie plików.
Jak zarabiać w internecie - praca uploadera plików. 
flickr, AMagill
Szukasz dodatkowego źródła dochodów, masz stały dostęp do internetu i trochę wolnego czasu - skorzystaj i zarabiaj w internecie na udostępnianiu plików. 
Zobacz jedną z wielu metod zarabiania realnych pieniędzy w internecie - pieniądze za pobranie twojego pliku!
Jak zacząć....
Jeżeli dzielisz się plikami ze znajomymi, jesteś zarejestrowany na wielu forach tematycznych być może warto zastanowić się nad wykorzystaniem tego potencjału.
Teraz twoja praca zostanie wynagrodzona - za każdy plik, który umieścisz w internecie i który zostanie pobrany przez użytkowników dostaniesz pieniądze. 
Dzięki temu w niedługim czasie, będziesz w stanie uzbierać sumkę pieniędzy, która zasili twój domowy budżet. 
Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że raz umieszczone pliki mogą generować dochód przez bardzo długi czas - a więc im więcej plików umieścisz tym większe korzyści finansowe. 

Upload plików - gdzie i ile można zarobić :

1. Upcash.pl - zarabiaj na uploadzie plików !
Jest to dosyć nowy portal, który promuje się tym, że posiada wysokie stawki za każde pobranie pliku ! 
Upcash płaci nie tylko za każde 1000 pobrań twojego pliku, ale także za każde pojedyńcze pobranie od 35 groszy do 1,90 zł ! 

A więc minimalna stawka za pobranie jednego wrzuconego przez ciebie pliku wynosi 35 groszy, po przeliczeniu np. 1000 pobrań daje to kwotę 350 złotych (minimum) !!

W tego typu ofertach zarabiania istotny jest próg wypłaty - a więc kwota od której możemy bezpośrednio wypłacić uzbierane pieniążki na nasze konto. W tym przypadku jest ona dosyć niska - wynosi tylko 30 złotych !

Aby zarabiać wystarczy się zarejestrować http://www.upcash.pl


2. Uploading.com    - zarabianie w dolarach na uploadzie plików !

Kolejną stroną, która umożliwia zarabianie dodatkowych pieniędzy na uploadzie plików jest serwis http://uploading.com/

Join Uploading.com today!

W tym serwisie stawki oraz minimalny próg wypłaty są trochę bardziej regorystyczne - dlatego lepszym wyborem wydaje się opisana pierwsza strona. 

Warto jednak przyjrzeć się bliżej temu serwisowi - minimalny próg wypłaty wynosi tutaj  15 $, czyli około 45 złotych. 

Za każde pobranie pliku 1000 razy otrzymujemy od 1$ do aż 20$ w zależności od rozmiaru pliku oraz statusu naszego konta. Na początku naszej drogi - otrzymujemy status Base, następnie będąc aktywnymi użytkownikami możemy liczyć na coś więcej - Power i raczej przy tym zostaniemy. 

Jak widać rozpiętość zarobkowa jest dosyć duża, jednak tutaj dostaniemy pieniążki za 1000 pobrań a nie jak w przypadku pierwszej strony za każde pojedyńcze pobranie.

Niemniej jest to ciekawa alternatywa i dodatkowy zastrzyk gotówki - możemy przecież uploadować pliki na różne serwisy.


Podsumowanie :

W kolejnych artykułach postaram się bliżej przybliżyć inne oraz aktualne serwisy dotyczące realnego zarabiania w internecie. 
Jednak przy pomocy tych narzędzi oraz wkładu własnego (poświęconego czasu) jesteś w stanie uzyskać całkiem przyzwoity zysk miesięczny - myślę że około 300 złotych powinieneś uzyskiwać. 

4 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Najlepsze zarobki są teraz na FileSonic wystarczy 2-3 godz. dziennie i miesięcznie do pensji mozna sobie dorobić ok 200 - 300 zł

  jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do mnie, udziele wszelkich porad i udostępnie moją liste for na które można wrzucać i z których jest najwiecej pobrań. Prosze o kontakt na e-mail: karlos312@wp.pl

 1. Przemo says:

  Polecam także metodę opisaną na tej stronie - chodzi o http://pracaizysk.blogspot.com/2010/12/binlayer-vs-cpmprofit-zobacz-na-której.html

 1. Blogger says:

  Want To Increase Your ClickBank Banner Traffic And Commissions?

  Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply go to Bannerizer, and get the banner codes for your selected ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.

 1. Wojciech says:

  Jakoś nie specjalnie wierzę w takie opcje zarabiania i jestem sceptyczny. Zdecydowanie lepiej jest otworzyć swój własny sklep internetowy z płatnościami https://www.cashbill.pl/pobierz/integracje/ aby móc zapewnić moim klientom bezpieczne płatności internetowe.