Wideo rozmowa za darmo ! Darmowa wideorozmowa online ! Jak rozmawiać za darmo ?

Posted: piątek, 26 listopada 2010 by Przemo in
3

Darmowa wideorozmowa online - jak rozmawiać za darmo ! 
Kamerka internetowa online - za darmo ! 
flickr, Zokyo Labs
Chcesz porozmawiać ze znajomym za darmo poprzez wideorozmowę - jest to możliwe, wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Darmowa wideorozmowa jest w zasięgu twojej ręki - przeczytaj jak rozmawiać całkowicie za darmo.

Wideorozmowa za darmo ...

Nie trzeba instalować zbędnych programów typu Skype itp... wystarczy zwyczajna przeglądarka internetowa i kamera, przy pomocy której będziemy generowali obraz. Oczywiście wystarczy jak kamerkę internetową będzie miała jedna osoba.

Wystarczy, że wejdziemy na stronę : http://ubiqq.com/ 
Klikamy w okienku na przycisk zezwól - w ten sposób pozwalamy, aby obraz generowany z kamery został wysyłany do odbiorcy.
Kolejnym krokiem, jest powiadomienie znajomego o tym, aby wszedł na tą samą stronę internetową - w tym celu podajemy mu linka, wygenerowanego specjalnie dla nas - tylko my określamy z kim będziemy prowadzili wideo rozmowę.


Linka z tego okienka wysyłamy znajomemu, który wystarczy, że wejdzie na tą stronę i już będzie widoczny dla nas ze swojej kamerki  - a my dla niego :) Również widzimy sami siebie, dlatego na stronie są dwa okienka. Po naciśnięciu na ekran w którym wyświetla się obraz, możemy wyłączyć albo włączyć dźwięk - audio. Dzięki temu na stronie możemy porozumiewać się zarówno pisząc - poprzez czat, oraz w sposób normalnej rozmowy.

Bez zbędnych programów poprowadzimy wideorozmowę online - całkowicie za darmo !  

3 komentarze:

  1. Anonimowy says:

    bb bbm m

  1. Anonimowy says:

    Pogada ktos ze mna?

  1. Anonimowy says:

    siemanoo