Regulamin

Posted: by Przemo in

REGULAMIN
Zasady, które obowiązują na stronie www.pracaizysk.blogspot.com 
flickr, chego101
Warunki dotyczące przeglądania strony internetowej :

1. Na stronie www.pracaizysk.blogspot.com ("Praca i Zysk") i jej podstronach obowiązuje niniejszy regulamin.
2. Każdy użytkownik, który przegląda tę stronę zobowiązany jest do przestrzegania zasad regulaminu - w innym wypadku powinien natychmiast opuścić stronę. 
3. Przeglądający stronę zgadza się, że nie będzie rościł żadnych praw w związku z ewentualnymi kłopotami wynikłymi z użytkowania strony "Praca i Zysk".
4. Strona ma charakter ogólnodostępny i edukacyjny, a wszelkie treści na niej zamieszczone są w pełni legalne i zgodne z polskim prawem.
5. Część materiałów zawartych na stronie jest własnością osób i firm trzecich - to do nich należą prawa autorskie. 
6. Wszystkie materiały użyte na stronie mają charakter poglądowy i służą jako ewentualny cytat zgodnie
z "art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" ("Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości.") //wikipedia.org 
7. Wszystkie odnośniki użyte na stronie, które prowadzą do stron trzecich zostały umieszczone w celach reklamujących strony internetowe o ciekawej treści. 
8.  Jeżeli jesteś twórcą, autorem któregokolwiek materiału, linku itp.. i nie wyrażasz zgody na jego dalszą publikację - skontaktuj się z nami : przemek89k@gmail.com a niezwłocznie usuniemy ten materiał.  
9. Większość materiałów na stronie jest rozpowszechniana zgodnie z licencją creative commons http://creativecommons.pl/
10. W przypadku korzystania z jakichkolwiek rad i utworów zawartych na stronie, użytkownik działa na własną odpowiedzialność, powinien także zapoznać się z dostępnymi licencjami i warunkami użytkowania ewentualnych utworów .
11. W przypadku podpisania jakiejkolwiek umowy z firmą, bankiem, instytucją za sprawą naszej strony - użytkownik na własną odpowiedzialność bierze takową decyzję, obowiązuje go regulamin zawarty w umowie, którą chce podpisać (sfinalizować) oraz jest on odpowiedzialny za zweryfikowanie materiałów na stronie.
12. Rady i materiały na naszej stronie, mogą ulec przedawnieniu a więc każdy użytkownik korzysta z nich na własną odpowiedzialność i samodzielnie powinien je zweryfikować.
Warunki dotyczące pisania/przeglądania panelów bocznych : reklam/shoutboxa (czatu) :
 1. Reklamy zawarte na stronie są własnością osób trzecich, w tym min. firm, instytucji, osób prywatnych.
 2. Administracja strony www.pracaizysk.blogspot.com nie ponosi odpowiedzialności, za ewentualne kłopoty wynikłe z kliknięcia w dany odnośnik. 
 3. Forma reklamy, jej wygląd, opis jest własnością osób trzecich i to do nich należą prawa autorskie. 
 4. "Czat Praca i Zysk" zwany także shoutboxem jest ogólnodostępnym komunikatorem na który można zgłaszać sugestie, propozycje i zmiany dotyczące funkcjonowania strony Praca i Zysk
 5.  Na czacie zabronione jest pisanie spamu,wulgaryzmów a przejawy chamstwa są blokowane. Zabronione jest także pisanie treści nie zgodnych z polskim prawem.
 6.  Każdy użytkownik odpowiedzialny jest za własną treść, która napisał na czacie - administrator nie odpowiada za ewentualne szkody i treści wynikłe z użytkowania czatu.
 7.  Czat jest monitorowany, dzięki temu zbierane są informacje w postaci numerów IP osób, które udzielały się w rozmowie.
 8. W przypadku naruszenia regulaminu na czacie - podjęty może zostać zakaz wchodzenia na stronę (BAN) poprzez zablokowanie numeru IP osoby, która łamała regulamin. 
Zastrzegamy sobie możliwość do zmiany regulaminu.