7

Pożyczaj i inwestuj online - zarabiaj w internecie ! 
Tania i szybka pożyczka - potrzebujesz pieniędzy skorzystaj z tego sposobu ! Chcesz zarobić zobacz jak to zrobić - udzielaj pożyczek innym - zarabiaj na oprocentowaniu !


Masz środki finansowe, które chciałbyś pomnożyć - szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy - udzielaj pożyczek internetowych i zarabiaj na odsetkach ! A może szukasz taniej i szybkiej pożyczki - w banku jest za drogo - skorzystaj z internetowych sposobów na pożyczkę tańszą niż w banku od ręki ! 

Inwestycja w internecie - czyli jak zarobić na pożyczaniu pieniędzy - zarabiamy na odsetkach ! 

Istnieje w internecie strona pod adresem http://kokos.pl , która umożliwia zarabianie dodatkowych pieniędzy, dzięki pożyczkom których udzielimy. Strona zrzesza osoby, które poszukują dodatkowych pieniędzy jak i tych, którzy aktualnie mogą sobie pozwolić na ich pożyczenie. 
Dzięki temu zarówno jedna, jak i druga strona jest zadowolona - pożyczkobiorca może taniej niż w banku uzyskać dodatkowe pieniądze, natomiast pożyczkodawca otrzyma dodatkowy zysk - znacznie lepszy niż lokaty bankowe. Jak inwestować pieniądze - zarabiaj lepiej niż na lokacie - ile można zarobić :

Aby zainwestować pieniądze w serwisie www.kokos.pl i udzielać pożyczek innym użytkownikom, należy mieć własne konto bankowe i 18 lat. 
Minimalna kwota jaką możesz pożyczyć to 50 złotych natomiast maksymalna jednorazowa (jednemu użytkownikowi) to tylko 500 złotych - jest to spowodowane bezpieczeństwem, o czym napiszę dalej.
Oczywiście są to limity dla jednego użytkownika - a więc możemy pożyczać większe kwoty kilku osobom. 

Teraz nieco o zarobkach .... twoje wynagrodzenie może sięgać maksymalnie 20% w skali roku - chodzi o to, aby oprocentowanie było przejrzyste i zgodne z prawem (nie jest to żaden haracz). 
Oczywiście to jest maksymalne oprocentowanie, w rzeczywistości twoje zyski powinny być mniejsze niż 16% - ponieważ takie oprocentowanie mają niektóre banki. 
A więc pożyczając np. 50 złotych z oprocentowaniem 10% na 6 miesięcy otrzymamy aż 5 złotych ! Wszystko odbywa się poprzez system aukcji - my wskazujemy za ile jesteśmy w stanie udzielić pożyczki - a osoba, która będzie zainteresowana takim oprocentowaniem może z niej skorzystać. 

Czy to jest bezpieczne - czy pożyczkobiorca zwróci mi pieniądze wraz z odsetkami ?

Serwis www.kokos.pl dba o to, aby wszystko było jak najbardziej bezpieczne.
Przedstawię tutaj kilka z rozwiązań, dzięki czemu serwis działa od długiego czasu na rynku i ma się całkiem dobrze - co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo.

Po pierwsze pożyczkobiorca zawiera umowę podobną jak ta z bankiem, czy inną instytucją - działa tutaj prawo. Po drugie jak już wcześniej pisałem kwotę, którą możemy pożyczyć jednej osobie to maksymalnie 500 złotych od jednej osoby - oczywiście gdy ktoś chce pożyczyć np. 5 tysięcy to skorzysta z ofert 10 osób - jest to jednak pewne zabezpieczenie.

Kolejnym zabezpieczeniem są systemy sprawdzania wiarygodności i wypłacalności użytkownika - weryfikuje się konta bankowe, sprawdza historię użytkownika, sprawdza czy ktoś jest w bazie dłużników oraz czy posiada np. aktywny telefon komórkowy. Ponadto mamy możliwość wglądu w historię użytkownika w serwisie - czy już pożyczał pieniądze, czy spłacał w terminie itp...

Każda osoba jest sprawdzana w Biurze Informacji Kredytowej, Związku Banków Polskich oraz spisie Ewidencji Dłużników  - gdy ktoś się w nim znajdzie automatycznie dostaje czerwoną gwiazdkę.
Ponadto jest możliwość sprawdzenia danych osobowych i weryfikacji np. w Allegro.

Zabezpieczeń jest naprawdę sporo : Co w przypadku gdy to ja potrzebuję pieniędzy - pożyczka tańsza niż w banku ! 

W większości przypadków znajdziesz tutaj pożyczkę tańszą od tej w banku - z przejrzystymi i prostymi zasadami spłaty. 
Serwis https://kokos.pl umożliwia nam dodanie naszej oferty do aukcji, dzięki czemu osoby które będą miały pieniądze mogą jej nam udzielić na naszych warunkach (oprocentowaniu). 

Kokos.pl

Pierwsza pożyczka może być zaciągnięta na kwotę minimum 500 złotych i maksymalnie 1000 złotych - oczywiście kolejne po weryfikacji spłacalności mogą sięgnąć nawet 250 000 zł.

Zasady są naprawdę jasne i przejrzyste : pożyczając kwotę np. 500 złotych z oprocentowaniem 10 % na rok, będziemy musieli oddać łącznie 550 złotych - a więc zapłacimy "de facto" tylko 50 złotych.

Oczywiście pieniądze możemy wcześniej spłacić, nie musimy czekać aż będzie się zbliżał termin spłaty - dzięki czemu zyskamy większe zaufanie. 

7 komentarze:

 1. Unknown says:

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dla Inwestorów zainteresowanych alternatywnymi formami pomnażania kapitału.  Dlaczego warto inwestować w pożyczki z rockefeller.com.pl?
  Bo nie owijamy w bawełnę, cenimy przejrzyste zasady a ukrytym opłatom i warunkom pisanym drobnym druczkiem mówimy NIE. Prowadzimy szczegółową weryfikację klientów i dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam środków, dlatego cieszymy się jednym z najwyższych w branży współczynników spłacalności (96,85%).  Jak wygląda idea naszego modelu inwestowania?

  Inwestujesz środki w wybraną pożyczkę a jej obsługę pozostawiasz nam. Zadbamy o terminowość spłaty rat a w razie potrzeby zajmiemy się windykacją należności. Stan swoich inwestycji będziesz mógł śledzić na bieżąco za pomocą naszej strony oraz mobilnej aplikacji. Twój zysk z inwestycji wyniesie od 8 do 13,1% w zależności od tego, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować. Ryzyko utraty ulokowanych środków zostanie zminimalizowane, jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do Programu Zwrotu Kapitału spodziewany przez Ciebie zysk automatycznie ulegnie pomniejszeniu o 3%. Zyskasz jednak pewność, że zainwestowane środki będą bezpieczne.  Jak zainwestować?

  Procedura inwestycyjna odbywa się on-line, ogranicza się zaledwie do kilku kroków i nie zajmie więcej niż kilka minut.  W pierwszej kolejności należy utworzyć konto na stronie rockeffeler.com.pl i dokonać niezbędnych weryfikacji. Na tym etapie poprosimy Cię o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. O tym, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować zdecydujesz sam po dokładnym zapoznaniu się z jej parametrami (wysokością oprocentowania, okresem spłaty, oceną ryzyka inwestycyjnego). Po zatwierdzeniu wyboru i dokonaniu płatności uzyskasz dostęp do aplikacji umożliwiającej śledzenie wszystkich działań związanych z obsługą Twojej inwestycji. Należności wraz z odsetkami będziesz otrzymywać na bieżąco. Wypłacisz je w dowolnym momencie lub zainwestujesz w kolejne projekty.  Jeżeli jakaś kwestia pozostaje niejasna - czekamy na Wasze pytania!  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.rockefeller.com.pl

 1. Anonimowy says:

  Osobiście nigdy nie korzystałem z Kokosa. Za to zawsze kiedy potrzebuję pożyczyć gotówkę rzędu 1000-2000 złotych sprawdzam dobry i rzetelny ranking chwilówek, wybierając w ten sposób najlepszą dostępną ofertę na rynku.
  Pozdrawiam serdecznie!

 1. Zły kredyt, okej !! 100% akceptacji natychmiastowych pożyczek, otrzymaj ofertę w ciągu 24 godzin
  Uzyskaj osobistą pożyczkę od (£) 5 000 do (£) 90 000 000 USD, 3,0%
  oprocentowanie Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, a maksymalne bezpieczeństwo to nasze
  priorytet, czy jesteś finansowo wyciśnięty?
  Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów?
  Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę?
  Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub firmowych do różnych celów?
  Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?
  Czy szukasz funduszy na różne inne procesy?
  Uwaga: Oferujemy następujące pożyczki dla osób prywatnych
  * Kredyty komercyjne.
  *Pożyczki osobiste.
  * Pożyczki biznesowe.
  * Pożyczki inwestycyjne.
  * Kredyty rozwojowe.
  * Pożyczki na zakup.
  * Kredyty budowlane.
  * Pożyczki dla firm i wiele innych:
  i wiele więcej przy 3% stopie procentowej;
  e-mail: jak złożyć wniosek?
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z pls: collinsmark640@gmail.com

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.
 1. Adam Morwski says:

  Pożyczki są pomocne dla osób, które nie mogą znaleźć odpowiednich środków finansowych na daną chwilę. W spłacaniu tego typu należności można wykorzystać metody płatności dostarczane przez https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci gdyż moim zdaniem jest to najlepsza metoda.

 1. Ja jestem zdania, że dziś jest dość łatwo uzyskać kredyt bez znaczenia na jakie cele jest nam potrzebny. Nawet jak to napisali w https://kredytyzagranica.pl/blog/czy-osoba-pracujaca-za-granica-moze-starac-sie-o-kredyt-w-polsce nie ma już problemu z uzyskaniem kredytu dla osób pracujących za granicą. Takie osoby mogą brać kredyty w Polskim banku.

 1. Osobiście nigdy nie miałam nic do czynienia z tą firmą więc nie mogę się wypowiadać na temat ich pożyczek. W moje gusta i potrzeby doskonale trafia pożyczka wielowalutowa https://cinkciarz.pl/pozyczki która jest świetnym rozwiązaniem gdy potrzebujemy dodatkowej kwoty w walucie obcej.