Kupuj taniej, porównywarki cen, porównuj ceny, najtańsze sklepy, najtaniej w sklepie, najtańszy sklep, taniej, tanie zakupy

Posted: sobota, 13 listopada 2010 by Przemo in
0

Jak kupować taniej - znajdź najtańsze sklepy w twojej okolicy.
Porównywarki cenowe - oszczędzaj na zakupach, kupuj taniej ! 
flickr, Photocapy
Jeżeli przymierzasz się do zakupów to warto się trochę rozejrzeć i zobaczyć czy danego towaru nie można kupić jeszcze taniej. Oprócz aukcji internetowych, warto przeglądnąć popularne porównywarki cenowe - dzięki temu dowiesz się, w jakim sklepie w twojej miejscowości możesz kupić np. telewizor czy komputer najtaniej.
Oszczędności są naprawdę spore - mogą sięgnąć nawet kilkunastu złotych - a więc warto ! 
Jak kupować taniej - porównywarki cenowe w internecie :

1. Ceneo - porównaj ceny w sklepach !

Jest to jedna z najpopularniejszych porównywarek cenowych w internecie. Posiada aktualny zbiór bardzo wielu produktów od kosmetyków, filmów, płyt cd, po aparaty cyfrowe, telewizory czy komputery. 
Ponadto znajdziesz tutaj porównanie np. środków aptecznych (lekarstw, suplementów diety itp..) dzięki temu będziesz wiedział gdzie warto zaopatrzyć się po niezbędne artykuły. 


Wystarczy wejść na stronę : http://www.ceneo.pl/ , wpisać w wyszukiwarce szukany produkt, albo wybrać go z menu po lewej i ukaże się nam spis sklepów wraz z ich cenami.
Dzięki temu będziemy w stanie określić najtańszy sklep.

2.  Skąpiec - porównaj ceny w ponad 1700 sklepach !

Jest to serwis bardzo podobny do Ceneo.pl , znajdziesz tutaj także porównanie bardzo wielu produktów.
Ponadto http://www.skapiec.pl/ posiada mechanizm tzw. alarmu cenowego - dzięki temu, możemy sobie ustawić cenę po jakiej jesteśmy skłonni kupić dany produkt. W przypadku gdy zostanie osiągnięta odpowiednia cena, zostaniemy o tym powiadomieni poprzez adres email. 

3. Radar - kupuj taniej !

Serwis działa na tych samych zasadach co poprzednie - porównuje ceny danego produktu w bazie danych sklepów i sprawdza, w którym oferta jest najkorzystniejsza pod względem ceny.


Aby porównać ceny wystarczy wejść na stronę : http://www.radar.pl/

4. Nokaut - tanie zakupy, top produkty, promocje itp..

Kolejna porównywarka cenowa to http://www.nokaut.pl/ , oprócz porównywania produktów pozwala także na znalezienie na przykład najtańszego miejsca hotelowego. 


Ponadto znajdziemy tutaj także spis top produktów - dzięki temu będziemy wiedzieć, czego najczęściej szukają użytkownicy i co jest aktualnie popularne. Przykładowo na Top produkcie konsoli PSP dzięki porównywarce cenowej możemy zaoszczędzić ponad 400 złotych !

0 komentarze: