1

Jak pobierać z rapidshare taniej ?
Sposoby na pobieranie plików z rapidshare - czyli szybko i bez limitów. 
lockerz, viZZZual.com

Przedstawię tutaj sposób, dzięki któremu będziecie mogli pobierać pliki z serwisu rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych w szybki, tani i wygodny sposób. 
Na starcie otrzymamy bonus w postaci 200Mb, dzięki któremu będziemy mogli przekonać się czy jest to coś warte - zobacz jak pobierać bez limitów ! 


Pobieranie bez limitów z 12 serwisów  w jednym miejscu :
 

Chciałbym przedstawić serwis www.rapideo.pl , który umożliwia pobieranie bez limitów z 12 serwisów ! 
Dzięki założeniu konta w serwisie mamy możliwość pobierania na podobnych zasadach co konta premium - a więc bez limitów czekania ,a także możemy pobierać dowolną ilość plików jednocześnie.

Serwis www.rapideo.pl , pobiera opłaty wyłącznie za transfer, który nigdy nie wygasa.  A więc jeżeli doładujemy przykładowo dzisiaj konto to po wielu miesiącach, środki nie przepadną ! 
Na stronie mamy możliwość zakupu wielu doładowań - co jest zaletą, w przypadku gdy chcemy kupić niewielki limit danych.


Za 1,22 w przypadku sms'a otrzymujemy ponad 1GB, natomiast przy przelewie za 10 złotych jest to już ponad 17 GB - co oczywiście jest bardziej praktyczne finansowo (transfer nie przepada). 
Jest tutaj znacznie taniej niż w przypadku normalnego korzystania z opcji rapidshare czy hotfile itp... ponadto otrzymujemy w tej cenie dostęp do aż 12 serwisów, a także różnego rodzaju bonusy - dzięki czemu nasz transfer może się kumulować. 

Prostota obsługi i niezawodność ...
 
Serwis nie sprawia żadnych problemów, działa stabilnie i natychmiast - jest od dłuższego czasu działa na rynku, ma wielu zadowolonych użytkowników. Obsługa jest bardzo prosta - mamy możliwość pobierania plików na dwa sposoby : standardowy i tzw. Instant (natychmiastowy ).
Różnica polega na ważności naszego linka, który dodamy do serwisu - w przypadku drugiej opcji (rapideo instant) czas ten wynosi 72 godziny i jest dłuższy od standardowego 36 godzin. Zaletą tego rozwiązania jest także fakt, że zaraz po wrzuceniu linka możemy go pobrać, w przypadku pobierania standardowego musimy odczekać - zazwyczaj kilka sekund - aż zostanie on pobrany na serwer i dopiero otrzymujemy do niego dostęp.
Wadą pobierania natychmiastowego, jest fakt - że transfer jest pobierany z naszego konta za każdym pobraniem pliku - w przypadku standardowego jest to tylko 1 raz, następnie możemy pobierać go ile chcemy i nie zapłacimy niczego więcej.


Na start dostajemy 200Mb, a więc zarejestruj się na : >> RAPIDEO REJESTRACJA <<  i przetestuj serwis !

1 komentarze:

  1. Blogger says:

    Easily Boost Your ClickBank Banner Traffic And Commissions

    Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products using banners, simply visit Bannerizer, and get the banner codes for your favorite ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator to promote all of the ClickBank products.