0

Jak pobierać z rapidshare taniej ?
Sposoby na pobieranie plików z rapidshare - czyli szybko i bez limitów. 
lockerz, viZZZual.com

Przedstawię tutaj sposób, dzięki któremu będziecie mogli pobierać pliki z serwisu rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych w szybki, tani i wygodny sposób. 
Na starcie otrzymamy bonus w postaci 200Mb, dzięki któremu będziemy mogli przekonać się czy jest to coś warte - zobacz jak pobierać bez limitów ! 


Pobieranie bez limitów z 12 serwisów  w jednym miejscu :
 

Chciałbym przedstawić serwis www.rapideo.pl , który umożliwia pobieranie bez limitów z 12 serwisów ! 
Dzięki założeniu konta w serwisie mamy możliwość pobierania na podobnych zasadach co konta premium - a więc bez limitów czekania ,a także możemy pobierać dowolną ilość plików jednocześnie.

Serwis www.rapideo.pl , pobiera opłaty wyłącznie za transfer, który nigdy nie wygasa.  A więc jeżeli doładujemy przykładowo dzisiaj konto to po wielu miesiącach, środki nie przepadną ! 
Na stronie mamy możliwość zakupu wielu doładowań - co jest zaletą, w przypadku gdy chcemy kupić niewielki limit danych.


Za 1,22 w przypadku sms'a otrzymujemy ponad 1GB, natomiast przy przelewie za 10 złotych jest to już ponad 17 GB - co oczywiście jest bardziej praktyczne finansowo (transfer nie przepada). 
Jest tutaj znacznie taniej niż w przypadku normalnego korzystania z opcji rapidshare czy hotfile itp... ponadto otrzymujemy w tej cenie dostęp do aż 12 serwisów, a także różnego rodzaju bonusy - dzięki czemu nasz transfer może się kumulować. 

Prostota obsługi i niezawodność ...
 
Serwis nie sprawia żadnych problemów, działa stabilnie i natychmiast - jest od dłuższego czasu działa na rynku, ma wielu zadowolonych użytkowników. Obsługa jest bardzo prosta - mamy możliwość pobierania plików na dwa sposoby : standardowy i tzw. Instant (natychmiastowy ).
Różnica polega na ważności naszego linka, który dodamy do serwisu - w przypadku drugiej opcji (rapideo instant) czas ten wynosi 72 godziny i jest dłuższy od standardowego 36 godzin. Zaletą tego rozwiązania jest także fakt, że zaraz po wrzuceniu linka możemy go pobrać, w przypadku pobierania standardowego musimy odczekać - zazwyczaj kilka sekund - aż zostanie on pobrany na serwer i dopiero otrzymujemy do niego dostęp.
Wadą pobierania natychmiastowego, jest fakt - że transfer jest pobierany z naszego konta za każdym pobraniem pliku - w przypadku standardowego jest to tylko 1 raz, następnie możemy pobierać go ile chcemy i nie zapłacimy niczego więcej.


Na start dostajemy 200Mb, a więc zarejestruj się na : >> RAPIDEO REJESTRACJA <<  i przetestuj serwis !

0 komentarze: