2

Zarabiaj na swojej stronie internetowej, blogu - zarabiaj w internecie !
 flickr, Bohman

Masz stronę internetową, chciałbyś na niej zarobić - skorzystaj z programów partnerskich, które umożliwiają ci zarabianie w internecie zarówno na blogu jak i własnej stronie internetowej. Zobacz ile oraz jak można zarobić na swojej stronie internetowej !

Zarabianie na stronie, blogu internetowym :

Masz bloga, stronę i zastanawiasz się co trzeba spełnić aby zacząć zarabiać ? 
Oczywiście reklamy możesz umieścić wszędzie, jednak zarobki są uzależnione od kilku czynników o których za chwilkę powiem.
Po pierwsze liczba unikalnych odwiedzin i odsłon, która jest generowana na twojej stronie internetowej - jest to główny czynnik, który decyduje jakie zarobki będziesz miał.
Im więcej unikalnych użytkowników i odsłon tym większe zarobki - zastanawiasz się jaki jest próg minimalny ? Wydaje mi się, że mając około 100 unikalnych użytkowników dziennie możesz już pomyśleć o reklamie internetowej - nikt ci nie broni myśleć o niej wcześniej.
Drugą sprawą jest tematyka - finanse są bardziej premiowane i opłacane niż np. wędkarstwo.

Gdzie i ile można zarobić :

  
Na początku chciałbym wam przedstawić możliwość zarabiania w systemie podobnym do CPM - czyli za 1000 odsłon. 
Jest to system na stronie : http://www.adtaily.pl/ 
W tym systemie sami określamy ile chcemy zarobić - ktoś kto wykupi naszą reklamę płaci za cały dzień jej emisji na naszej stronie internetowej. 
A więc zysk na jaki możemy liczyć jest uzależniony wyłącznie od naszej stawki jaką zaproponujemy i liczby potencjalnych reklamodawców, którzy w nią zainwestują. 
Nie powinno się podawać zbyt wysokich kwot, a także zbyt niskich - aby nie psuć rynku i zachować jakiś przyzwoity poziom - bo przecież chcesz na tym zarobić.


Przykładowo za około 1000 odsłon możemy policzyć około 8 złotych na stronie o zwyczajnej tematyce (finansowa ok. 15 zł). A więc mając średnio 100 użytkowników dziennie powinniśmy ustalić stawkę na poziomie 80 groszy za dzień emisji, co daje w miesiącu 24 złote. 

Reklamodawców nie brakuje i powinniśmy po jakimś czasie znaleźć osobę skłonną do wykupienia miejsca na naszej stronie - dzieje się to praktycznie bez naszej ingerencji. 
Przykładowe miejsce reklamowe na mojej stronie możecie znaleźć w lewym menu - jest to właśnie sieć Adtaily.pl - wystarczy kliknąć wykup reklamę !

2 komentarze:

  1. Magix says:

    Bardzo merytorycznie i konkretnie opisany poradnik dla rozpoczynających przygodę z tą formą reklamy cpm wiele cennych wskazówek.

  1. Anonimowy says:

    Zarabiaj na swojej www http://www.cpmleader.com/index.php?ref=1534 alternatywa dla cpmprofit jeden z niewielu systemów który nie zawiera intesywnej reklamy i przekierowanie na inne strony