Praca za granicą, oferty pracy za granicą - gdzie szukać pracy za granicą.

Posted: czwartek, 25 listopada 2010 by Przemo in
6

Praca za granicą - oferty pracy za granicą. Gdzie szukać pracy za granicą ...
flickr, kcp4911

Chcesz wyjechać za granicę aby zarobić trochę grosza, zobacz jakie oferty pracy czekają na ciebie za granicą. Praca tymczasowa, praca sezonowa, praca stała a może praca dorywcza - skorzystaj z ofert pracy za granicą. 

Praca za granicą ....

Najlepiej jest w przypadku, gdy za granicą mamy rodzinę albo znajomych - łatwiej jest znaleźć pracę, gdy mamy zakwaterowanie. Oczywiście możemy pojechać w ciemno licząc, że uda nam się coś znaleźć na miejscu - możemy także dograć całą ofertę w Polsce.
Warto posiadać znajomość języka obcego w stopniu co najmniej komunikatywnym. 
Za granicę możemy wyjechać zarówno do pracy stałej jak i sezonowej, w której nie liczą się jakieś duże umiejętności - wystarczą chęci do pracy.


Oferty pracy - gdzie szukać pracy za granicą....

Przy szukaniu pracy zajrzyjmy na stronę http://otopraca.pl/oferty-pracy/poza-Polska
Możemy tam wybrać zarówno lokalizację pracy np. praca w Irlandii, czy praca w Danii a także branżę w której chcielibyśmy podjąć się takiej oferty. Warto przejrzeć także : http://www.praca4u.net/
Znajdziemy tam oferty pracy sezonowej, stałej a także tymczasowej.

Gdzie wyjechać ....

Irlandia dzisiaj jest coraz mniej popularna - kraj ten ma już przesyt pracowników, coraz więcej osób jest zwalnianych , dlatego nie warto wybierać się na wyspy.
Na dzień dzisiejszy warto skorzystać z wyjazdu min. do Danii czy Norwegii - http://www.infopol.lt/pl/naujienos/detail.php?ID=2453

6 komentarze:

 1. bosmat says:

  ciekawe , bardzo,, ale i zapraszam do swojego bloga
  http://pracazagranica-tajniki.blogspot.com/

 1. Anonimowy says:

  Zdecydowanie najlepsza strona z ofertami pracy za granicą www.praca4u.net

 1. szymon says:

  A ja już 1.5 roku pracuję w fabryce bmw w dingolfing w Niemczech. Pracę znalazłem, a właściwie namiary na agencje, na portalu niewpolsce.pl. polecam

 1. Zagranica says:

  Ja polecam szukać na własną rękę otopraca juz chyba nie dziala? Trzeba szukac po wyszukiwarkach pracy agregatorach ofert.

 1. Marian says:

  Ja szukam ofert również na portalach społecznościowych. Obecnie przygotowuję się do specjalnego kursu z języka angielskiego w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ i zaraz po jego odbyciu zamierzam wyemigrować do Anglii w celach zarobkowych. Znajomość języka zawsze ułatwia na początku znalezienie dobrze płatnej pracy za granicą.

 1. Nina says:

  Ja znalazłam swoją pracę dzięki stronie https://www.carework.pl/ i obecnie pracuję w Niemczech jako opiekunka starszych osób. Bardzo ważnym aspektem w pracy za granicą uważa jest dobra znajomość języka obcego. Bez tego raczej ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę.