Praca czytanie email, klikanie w linki, zarabianie w internecie, oferty pracy, obsługa poczty, praca w domu, chałupnictwo, płatne mejle,

Posted: poniedziałek, 8 listopada 2010 by Przemo in
1

Oferty pracy - płatne meile, płatne linki - zarabianie w domu. 
Przeglądamy oferty pracy przed komputerem - czy są to realne pieniądze ?
flickr, law_keven
Oferty pracy, wypełnianie ankiet, płatne email, płatne linki, surfbary - zarabianie w internecie. Przyglądamy się czy w internecie można w ten sposób zarobić - zobacz czy warto. 
Czy w internecie można zarobić w ten sposób - płatne linki, płatne meile, wypełnianie ankiet ....
Praca - zarabianie przy komputerze, na czym to polega ...?

W internecie jest wiele sposób na zarabianie pieniędzy nie wychodząc z domu - praktycznie co kolejne to lepsze, niektóre z nich oferują nawet pieniądze praktycznie beż żadnego wkładu własnego - normalnie "cud, miód i orzeszki..."
Ofert pracy, którą tutaj zaprezentuję jest bardzo wiele w internecie - dlatego mamy bardzo duże szanse, aby takową napotkać. 
Wszystko wygląda pięknie - w zależności od rodzaju pracy możemy albo czytać płatne email'e, albo klikać bezpośrednio w linki reklamowe za które oczywiście dostajemy prowizję. 
Jest jeszcze wiele innych różnych podobnych form - jednak w większości opierają się one na tym samym, dlatego je pominę.


A więc polega to w skrócie na zapisaniu się np. na stronę która oferuje taki sposób zarabiania pieniędzy i monotonne klikanie w reklamy - dzięki czemu zarabiamy za każdy klik odpowiednią sumę (niewielką).

Gdzie jest haczyk - oszustwo ?
 
Odpowiem na to pytanie z własnych doświadczeń - i z doświadczeń innych osób, które korzystały z tego typu rozwiązań.
Oczywiście jako osoba młoda, która chciałaby zarobić kilka groszy - chwyta się tego co może. 
Problem polega, na tym - że po przemyśleniu wszystkich za i przeciw wychodzi, że praktycznie nie ma żadnych "za".

Gdy przyjrzymy się zarobkom, które oferują firmy i przeliczymy nasze nakłady to aż strach pomyśleć - jest to po prostu oszustwo ! 
W większości przypadków za jeden klik otrzymamy mniej niż 1 grosz np. 0,25 grosza! - i tutaj już pierwsza uwaga, dużo osób nabiera się że chodzi o 25 groszy a nie o 1/4 grosza ! 

Przyjmijmy zatem pozytywne założenie, że za kliknięcie w linka reklamowego otrzymamy 2 grosze.
Trzeba teraz sprawdzić jaki jest minimalny próg wypłaty - zgadza się, pieniędzy nie dostaniemy jeżeli nie zarobimy minimum ! 
Kolejne pozytywne założenie to 20 złotych - czasami zdarza się, że minimum do wypłaty to nawet 50 złotych.
I teraz kilka wyliczeń - aby otrzymać minimum trzeba wyrobić około 1000 kliknięć ! Chcesz więcej - to czytaj dalej ....

Wydaje się, że za trzy godziny powiększysz swój budżet  o dodatkowe 20 złotych - nie ma tak łatwo ! 
Po pierwsze, nasze założenia były zbyt optymistyczne - po drugie nie będzie to trzy godziny ponieważ linki są wysyłane w przeciągu określonego czasu a więc np. możemy je dostać raz na tydzień.

No ale, żeby dać prawdziwy powód aby odrzucić tego typu rozwiązanie i nie sięgać po te oferty powiem tylko, że jest wiele firm - które nie wywiązują się z obietnic.
Kiedy okazuje się, że już jesteś bliski wyrobienia kwoty minimalnej, nagle nie dostajesz żadnego nowego linka w którego mógłbyś kliknąć - i tak kończy się twoja praca bez pieniędzy (w końcu taki był regulamin !).
Kolejna sprawa to po prostu wyłudzenia - marnujesz czas a w rzeczywistości dana firma i tak upadnie - jest wiele skuteczniejszych metod zarabiania realnych pieniędzy.

Ostatni argument to ten, że idąc do pierwszej lepszej pracy zarobimy znacznie więcej niż za pomocą tego rodzaju oferty. Oczywiście kwestię wyboru pozostawiam tobie, ale warto się zastanowić i czytać kolejne artykuły w których postaram się pomóc i zamieścić faktycznie realne pomysły na dodatkowe pieniądze.

1 komentarze:

  1. http://www.ermail.pl/klik/UH9WZGoB a ja polecam ten link