Wymiana gier w internecie - jak wymienić grę w internecie. Darmowa wymiana gier.

Posted: piątek, 10 grudnia 2010 by Przemo in
0

Jak wymienić się grą w internecie - darmowa wymiana gier.
flickr,  dave-griffiths
 
Masz w domu dużo gier, w które już nie grasz - leżą one na półce i się kurzą. Zamiast kupować nowe gry, wymień się starymi - zobacz jak wymienić się grami przez internet. Dzięki temu otrzymasz całkiem nowe, wybrane przez ciebie gry - zobacz jak działa wymiana gier online.
 
Wymiana gier PC, PS3, PS2, Xbox360 ....
 
Jeżeli posiadasz stare tytuły i chcesz się ich pozbyć - warto skorzystać z darmowej platformy wymiany gier. Skupia ona osoby, które posiadają gry w które już nie grają - dzięki temu możemy się za darmo wymieniać grami. Oczywiście trzeba pokryć koszta wysyłki danej gry, chyba że ktoś mieszka w naszej okolicy.
 
 
Aby wymieniać się grami przez internet musimy zarejestrować się na stronie : http://gametrade.pl/ 
Rejestracja jak i samo korzystanie z serwisu jest darmowe.
Aby dodać nowy tytuł na wyminaę, z panelu na samej górze (po zalogowaniu) wybieramy "dodaj grę >> na wymianę"
 
 Wystarczy określić tytuł gry, oraz jej stan - możemy także zamieścić dodatkowe informacje o grze np. zdjęcia, opis itp..
 
Aby wyszukać jakąś grę, za którą chcemy się wymienić - trzeba kliknąć w menu na górze Gry i określić jaka platforma nas interesuje :
 
 
Gier jest naprawdę dużo, a więc jest za co i z kim prowadzić internetową wymianę - ponadto niektóre gry możemy kupić tzn. można określić czy chcemy tylko wymienić się grę za grę, czy w grę wchodzi sprzedaż gotówkowa. 

0 komentarze: