Sieć reklamy internetowej - wydawco zarabiaj na swojej stronie czy blogu internetowym CPC, CPA oraz ADNET, Reflection !

Posted: czwartek, 16 grudnia 2010 by Przemo in
6

Gdzie można zarobić na stronie internetowej - wydawco zarejestruj się i zarabiaj na blogu czy własnej stronie !

Chciałbym wam pokazać kolejne dwa portale reklamowe gdzie jako wydawcy możemy zarobić pieniądze udostępniając miejsce reklamowe na swojej stronie internetowej czy na własnym blogu.
Zobacz gdzie można jeszcze zarobić oprócz Google Adsense - alternatywy dla reklamy Adsense.

Gdzie można zarobić w internecie :

Oczywiście  głupio bym postąpił, gdybym nie wspomniał o artykule http://pracaizysk.blogspot.com/2010/12/binlayer-system-cpm-zobacz-jak-na-nim.html 
Chodziło o zarabianie na odsłonach, gdzie reklama niemieckiej firmy płaci nam w Euro - aż 1 Euro za 1000 odsłon. 
Tym razem przedstawię jednak strony, gdzie możemy zarabiać poprzez udostępnienie miejsca reklamowego, przystąpieniu do programów partnerskich itp...

 
Pierwsza z sieci reklamowych to sieć http://adnet.pl/pl/ 
W tej sieci reklamowej wydawcy mają możliwość zarabianie poprzez dwa systemy rozliczeń są to CPC - rozliczenie za kliknięcia, oraz CPA - rozliczenie za przeprowadzoną akcję np. wypełnienie ankiety.
Aby przystąpić do sieci reklamowej Adnet należy wysłać zgłoszenie - które zostanie rozpatrzone i jeżeli uzyskamy pozytywną weryfikację to będziemy mogli przystąpić do programu.


Kolejna strona, dzięki której możemy zwiększyć liczbę potencjalnych reklamodawców i zarobków to http://www.reflection.pl
Jest to agencja reklamowa, która płaci w systemach CPM (czyli za tysiąc odsłon ) oraz CPC - ponadto jak sama informuje jest otwarta na wszelkiego rodzaju negocjacje stawek cenowych. A więc mając tematyczną stronę o ciekawej treści nawet przy małej liczbie oglądalności możemy negocjować stawkę. 
Wypłata następuje po zgromadzeniu na koncie minimum 50 złotych.

6 komentarze:

 1. Witam. Dobry temat i cały czas na czasie. Też chciałabym dorobić do skromnej emerytury dzięki reklamom na moim blogu. Jeszcze mało blogowiczów wykorzystuje takie możliwości. Ja zaczynam skromnie, ale mam nadzieje,że z czasem przy pomocy właśnie tez takich blogów wstawiać ciekawe reklamy. Uważam ,że właśnie na blogach można znależć reklamy tematyczne i jeszcze dużo wyczytać z treści zamieszczonych w postach. Pozdrawiam

 1. Anonimowy says:

  http://tradepolonica.pl/

 1. Alina says:

  Ciekawy artykuł

 1. Blogger says:

  Easily Boost Your ClickBank Banner Traffic And Commissions

  Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products using banners, simply go to Bannerizer, and grab the banner codes for your selected ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the ClickBank products.

 1. Patryk Wojtkowski says:

  Reklama internetowa aby była skuteczna musi być przeprowadzona fachowo i rzeczowo. W innym przypadku niestety nic z tego nie zyskamy. Bardzo fajne efekty dają kampanie reklamowe https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ które charakteryzują się bardzo dużą skutecznością.

 1. Michał Nowacki says:

  Mi w prowadzeniu mojego biznesu w internecie (sklep online) pomaga specjalne oprogramowanie Push Ad - https://push-ad.com/pl/funkcjonalnosci/. Aplikacja ma wiele funkcjonalności i służy mi do reklamowania mojej oferty sklepowej. Dzięki niej mogę np. samodzielnie tworzyć banery reklamowe, kreować komunikaty skierowane do subskrybentów, a przede wszystkim wydajnie zwiększać ilość konwersji na stronie sklepu.