0

Lotto z nagrodami - graj za darmo i wygrywaj gwarantowane nagrody !

Chcesz zdobywać atrakcyjne nagrody - masz szczęście do liczb - jeżeli tak to zagraj w darmowe lotto z nagrodami. Typuj liczby, zdobywaj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne gwarantowane nagrody - zobacz jakie to proste.

Nagrody gwarantowane - czyli nagrody za punkty :

Za pewne kojarzysz grę w Lotto gdzie trzeba poprawnie wytypować 6 z 49 liczb, aby wygrać główną pulę. W opisanym przeze mnie systemie jest podobnie, tylko tutaj grasz za darmo - a za poprawnie wytypowane liczby są punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

 
Aby zarejestrować się w serwisie musimy wejść na stronę : http://123konkurs.pl 
Po rejestracji będziemy mogli brać udział w grze - trzeba wytypować 6 z 49 liczb po czym kliknąć jakiś odnośnik poniżej - dzięki temu aktywujemy nasze liczby.
Zawsze możemy też zagrać na chybił trafił :)


Codziennie możemy skreślić aż 10 kuponów, za każdy z naszego konta jest pobierany tylko 1 punkt - na start otrzymujemy ich aż 60.
Za poprawne wytypowane już 2 liczb otrzymujemy już 10 punktów, natomiast w przypadku skreślenia 6 jest to aż 200 000 punktów.


Nagrody w serwisie http://123konkurs.pl

Nagrody są gwarantowane tzn. jeżeli zbierzemy odpowiednią liczbę punktów to możemy je wymienić na atrakcyjne nagrody.

Nagrody zaczynają się już od 300 punktów - a więc jest to dość mały pułap - szybko zobaczymy, że jesteśmy w stanie osiągnąć ich znacznie więcej.Przykładowo odtwarzacz mp4 kosztuje tylko 20 000 punktów, a więc możemy go zdobyć w miarę szybko zwłaszcza gdy codziennie wytypujemy 10 kuponów. Oczywiście liczy się trochę szczęścia, gdyż muszą paść akurat nasze liczby :) Ale gra jest za darmo i wydaje mi się, że reguły gry są dosyć jasne - warto skorzystać.
 

0 komentarze: