Jak wygrać konkurs sms ?

Posted: środa, 8 grudnia 2010 by Przemo in
0

Jak wygrać konkurs sms - konkursy smsowe ...
flickr, L. Marie 

Zobacz czy warto brać udział w konkursach smsowych - zobacz jakie masz szanse na wygranie konkursów sms. Zobacz jak wygrywać konkursy sms - otrzymujesz wiadomości na komórkę, zachęcające do udziału w konkursie, jeżeli tak to ten artykuł jest dla ciebie !

Jak wygrać konkurs sms :

Za pewne otrzymujesz na telefon komórkowy wiadomości tekstowe zachęcające do wzięcia udziału w konkursie np. "Auto już czeka, nagroda padła na numer . Aby odebrać nagrodę wyślij sms pod numer 74xx". Są także konkursy sms, w których aby wygrać trzeba odpowiedzieć na pytanie - jednak po przejrzeniu wielu for internetowych, możemy natrafić na skargi użytkowników.
Chodzi o to, że na jednym pytaniu zazwyczaj się nie kończy - jest to w rzeczywistości łańcuszek pytań wart 4,88 złoty każde. 
Aby wygrać trzeba grać :

Konkursy oczywiście muszą się kończyć, a nagrody muszą być przekazane. Zastanówcie się przez chwilę do kogo zostanie wysłana nagroda - czy do osoby, która wyśle jednego smsa wartego 4,88 zł ?
Raczej nie,  będzie to osoba, która notorycznie gra w konkursy sms :

Już w pierwszym tygodniu, aby się znaleźć w finałowej siódemce, należało za- inwestować ponad 20 tys. zł – mówi Barbara N. z Jaworzna, która zawodowo w SMS-owe kwizy gra już od pięciu lat. Walcząc o mercedesy, wyłożyła w sumie 200 tys. zł. 

Źródło: wprost.pl, Tomasz Molga

 Tak więc zamiast brać udział w konkursach sms i liczyć na szybką wygraną, lepiej poszukać bardziej przyziemnej formy zarobkowania, albo zdobywania nagród :)

0 komentarze: