Praca za granicą, praca tymczasowa, praca sezonowa - jak wyjechać za granicę za pracą. Agencje pośrednictwa pracy za granicą.

Posted: czwartek, 9 grudnia 2010 by Przemo in
1

Jak znaleźć pracę za granicą - pośrednictwo pracy : praca tymczasowa, praca sezonowa, praca stała.
flickr, Joelk75

Szukasz pracy za granicą, chcesz wyjechać za granicę na stałe, szukasz pracy sezonowej albo tymczasowej - jeżeli tak, to być może warto skorzystać z ofert agencji pośrednictwa pracy. Zobacz gdzie szukać pracy za granicą - oferty pracy sezonowej, oferty pracy stałej, oferty pracy tymczasowej !

Praca za granicą - agencje pośrednictwa pracy :

Jeżeli na własną rękę nie możesz znaleźć interesującej oferty pracy za granicą to warto skorzystać z agencji pośrednictwa pracy, które zazwyczaj mają podpisane umowy z pracodawcami - dlatego na własną rękę ich nie znajdziesz.
Co prawda są plusy i minusy korzystania z agencji pośrednictwa pracy. Do minusów należy zaliczyć, mniejszy zarobek - gdyż jego część będzie potrącona przez agencję pośrednictwa pracy - za to, że znalazła ci pracę.
Do plusów zalicza się niewątpliwie duża oferta pracy, podpisanie umowy już w Polsce - ponadto pomoc zarówno w kraju oraz za granicą.

Pośrednictwo pracy - gdzie szukać :

W internecie jest wiele pośredników pracy, ja wskażę jeden - z którego korzystał mój znajomy. Jest zadowolony, a więc nie powinno być problemów z tym pośrednikiem. 
Międzynarodowe pośrednictwo pracy agencji Imperial, znajduje się na stronie : http://www.imperial.org.pl/# 


Znajdziesz tutaj wiele ofert pracy, zarówno pracy fizycznej, w hotelarstwie, przy budowach, praca przy zbiorach owoców itp... w różnych krajach. 
 

1 komentarze:

  1. akromar says:

    Praca tymczasowa to bardzo dobry sposob na start jak ktos nie moze znalezc innej pracy