Surebets - pewne typy piłkarkie ! Zobacz jak obstawiać pewniaki, pewne zakłady bukmacherskie !

Posted: niedziela, 12 grudnia 2010 by Przemo in
5

Jak obstawiać pewniaki - to proste ! 
Zobacz czym jest Surebets - pewne zakłady bukmacherskie.
flickr, stevendepolo
Czy istnieje sposób na pewny zarobek ? Czy można zarobić pewne pieniądze obstawiając zakłady bukmacherskie - zobacz czym są surbety i przekonaj się jak wygrywać pewny zakład. 

Gry hazardowe w Polsce :

Po pierwsze niedawno w życie weszła nowelizacja przepisów, która zakazuje gry na terytorium Polski w grach hazardowych - a więc nie będę tutaj nic o nich wspominał, a także reklamował takich gier.  Pokażę natomiast jak taki proceder działa za granicą tzn. jak osoby spoza terytorium Polski mogą obstawiać pewne typy tzw. Surebets. I to nie tylko sprawdza się w grach piłkarskich, ale praktycznie we wszystkich grach losowych - wszędzie tam gdzie są rozbieżności kursów.

Surebets - co to takiego, czy rzeczywiście pewna wygrana ?

Surebets - z języka angielskiego oznacza pewny typ. Nie jest to jednak zwyczajny "pewny zakład, pewny typ" - który jest proponowany na forach o zakładach sportowych itp... 
Surebets to coś więcej - jest to typ, który sprawdzi się niemal w 100 % !Przyjrzyjcie się powyższemu obrazkowi, on wszystko tłumaczy jak działają Surbety.

Jak działa Surbets ?

Jeżeli nie do końca zrozumieliście schemat, to już tłumaczę - surebety działają w ten sposób, że obstawiamy to samo wydarzenie dwa razy. W jednym zakładzie typujemy zwycięstwo drużyny A, natomiast w drugim zakładzie typujemy zwycięstwo B. Cały trik polega na tym, aby tak dobrać stawkę do kursów, aby niezależnie od wyniku spotkania zawsze być na plusie - w grę wchodzi oczywiście bycie "na czysto" - nie ma możliwości przegranej.
I tak w powyższym przykładzie, na "czysto" możemy wygrać albo 15, albo 17,5 złotego co w efekcie daje nam zysku 0 złotych albo 2,5 złotego - oczywiście im więcej postawimy to może to być 25,250 albo 2500 złotych.

Jak wyłapać surbety ? 

W internecie jest masa takich stron, które oferują informacje o surebetach - czyli pewnych typach. Wystarczy poszukać i już znajdziemy informacje o tym ile procentowo możemy się wzbogacić na danym spotkaniu - zwykle jest to około 7% postawionej kwoty.

5 komentarze:

 1. testi says:

  Ciekawa rzecz. Ważne by się nie cofać finansowo i to jest wyjście żeby zarobić i się nie narobić.

 1. Anonimowy says:

  A co jak będzie remis?

 1. darmowe pewniaki

  insidery surebety fixy

  zapraszam

  http://fixybuk.blogspot.com/

 1. akaka says:

  www.camelbet.com typy bukmacherskie

 1. typer says:

  darmowe pewniaki,darmowe fixy bukmacherskie,typy tenisowe,tenis atp wta typy,typy na dzis i jutro, typy na weekend,wygraj z bukmacherem,ustawki,insidery,surebety,zaklady bukmacherskie jak wygrywac,free typy,darmowe blogi bukmacherskie,

  http://darmowepewniakibukmacherskie.blogspot.com