Binlayer system CPM zobacz jak na nim zarobić ! Jak zarabiać z Binlayer.com - zobacz jak zarabiać na reklamie. Zarób kasę na serwisie internetowym !

Posted: poniedziałek, 13 grudnia 2010 by Przemo in
3

Binlayer.com - zarejestruj się i zarabiaj w Euro ! 
Najlepsza sieć reklamowa, która płaci w euro w systemie CPM za 1000 odsłon !

Chcesz zarobić na stronie internetowej, uważasz że reklamodawcy za mało płacą - zobacz jak działa nowy solidny niemiecki system reklamowy Binlayer.com. Zarabiaj na stronie internetowej w euro - poznaj najlepszy system reklamowy, który płaci za 1000 odsłon. Zobacz jak i ile możesz zarobić na blogu oraz serwisie internetowym z Binlayerem !

Jak zarobić konkretne pieniądze w internecie :

Tym razem przedstawię według mnie jedną z lepszych o ile nie najlepszą metodę zarabiania pieniędzy w internecie. Będzie to sieć reklamowa www.binlayer.com/ - jeżeli chcesz zarabiać konkretną kasę to przeczytaj dalej, zwróci się nie tylko opłata serwera strony internetowej, ale zarobisz także na zakup czegoś dla siebie.


BinLayer.de

Jeżeli korzystasz, albo korzystałeś na swojej stronie internetowej z programu CPM Profit, to mogę powiedzieć że Binlayer a CPMProfit to niebo a ziemia ;)

Co więcej Binlayer może być lepszy niż reklama Google Adsense - tak to prawda - tutaj zarabiamy w euro, a dla Polaków przewidziano za każde tysiąc odsłon (1000 odsłon) aż 1,5 Euro !!!!

Minimalna kwota do wypłaty to tylko 15 euro, czyli około 60 złotych - na dzień dzisiejszy euro jest warte 4 złote ! 
Rejestracja w Binlayer.com - zarabianie w euro, płatna  reklama CPM :
Aby przystąpić do programu Binlayer, należy się zarejestrować na stronie : www.binlayer.com/


Należy tylko podać login, język w jakiej będzie wyświetlana strona Binlayer oraz hasło i adres email.
Rejestracja oraz użytkowanie serwisu jest całkowicie darmowe :

Czy Binlayer jest za darmo ? Tak, dlaczego mielibyśmy pobierać opłaty ? My płacimy tobie za twoje miejsce reklamowe !

W kolejnych artykułach postaram, się napisać jak wyglądają zarobki w Binlayer i ile ja już na nim zyskałem - oraz jakie formy reklamowe Binlayer udostępnia. Warto jednak zarejestrować się teraz i zarabiać,
gdyż 1,5 € raczej nie znajdziesz za 1000 odsłon w innych systemach reklamowych.
Już większość polskich serwisów w tym blogi, fora internetowe i strony internetowe zarówno małe, średnie i duże zarabiają dzięki Binlayer - dołacz i ty !

3 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Zapraszam na moją stronę omawiający binlayer:

  http://gryz.pl/binlayer

 1. Anonimowy says:

  Zarabiaj na swojej www http://www.cpmleader.com/index.php?ref=1534 alternatywa dla cpmprofit jeden z niewielu systemów który nie zawiera intesywnej reklamy i przekierowanie na inne strony

 1. Blogger says:

  Easily Boost Your ClickBank Traffic And Commissions

  Bannerizer made it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply go to Bannerizer, and grab the banner codes for your picked ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator to promote all of the available ClickBank products.