Tanie leki - najtańsze lekarstwa w twoim mieście ! Zobacz gdzie opłaca się kupować lekarstwa ...

Posted: piątek, 11 lutego 2011 by Przemo in
0

Tanie leki - gdzie kupować, aby było najtaniej ?

O zdrowie trzeba dbać, to chyba wie każdy - czasami jednak bez wizyty u lekarza się nie obędzie. Po takiej wizycie dostajemy karteczkę a na niej listę leków, które powinniśmy kupić. W tym momencie zaczyna się problem - kupować wszystko, czy może tylko te niezbędne - a może najtańsze.
To dylemat wielu osób, które wiedzą, że leki do tanich nie należą, dlatego postaram się pokazać wam jak oszczędzać na lekarstwach i kupować taniej ! 

Kupujemy leki - najtaniej w twoim mieście :

W internecie znajduje się potężne narzędzie, dzięki któremu możemy dowiedzieć się jak kupić leki o kilkadziesiąt procent taniej w pobliżu naszej miejscowości. 
Nie trzeba wcale kupować zamienników - kupimy oryginalny lek z apteki w cenie o wiele bardziej atrakcyjnej - zobacz jak to zrobić :Znajdziemy tutaj masę leków i suplementów diet - aby wyszukać konkretnego leku, wystarczy w wyszukiwarce na górze wpisać jego nazwę :


W efekcie dostaniemy kilkanaście odpowiedzi, które pasują do naszego zapytania - trzeba je jeszcze odpowiednio przefiltrować, tak aby znaleźć tylko te, które możemy kupić w naszej okolicy.
W tym celu z menu po lewej stronie wybieramy województwo - w którym się znajdujemy.
Po kliknięciu na odpowiedni lek - ujrzymy menu, z którego możemy wybrać dokładne miasto - w efekcie dowiemy się ile możemy zaoszczędzić, kupując w danym sklepie.


 Jeżeli chcemy dowiedzieć się, gdzie dany punkt apteczny (sklep) mieści się, wystarczy na niego kliknąć - przejdziemy na stronę sklepu/apteki i zobaczymy w dziale kontakt jego lokalizację.

0 komentarze: