Oddam za darmo, darmowe rzeczy do wzięcia prosto z ulicy ! Oddam lub przyjmę za darmo - internetowy handel wymienny !

Posted: czwartek, 24 lutego 2011 by Przemo in
1

Oddam za darmo/przyjmę za darmo - zobacz listę rzeczy, które oferują inni !
flickr, oddsock

Masz w domu rzeczy, które się kurzą i zastępują tylko miejsca, ale szkoda ich wyrzucać - podziel się z innymi. Oddaj stare rzeczy, z których nie korzystasz innym za darmo - podziel się tym, co dla ciebie staje się już niepotrzebne. A może to ty szukasz czegoś dla siebie, potrzebny ci nowy stół, lodówka, meble a może akcesoria domowe lub komputerowe - nie stać cię - nic nie szkodzi, zobacz czy ktoś przypadkiem nie ma zamiaru wyrzucić tych rzeczy do kosza.

Wymiana internetowa "rzeczy za darmo" :

Są to serwisy, które umożliwiają wymianę towarów osobom, które chciałyby się czegoś pozbyć - ale uważają, że ktoś inny mógłby zrobić z tych rzeczy jeszcze jakiś pożytek.
Po co wyrzucać do kosza pralkę, która jeszcze działa, albo meble - które nam nie są potrzebne, a mogłyby służyć komuś innemu. 
Właśnie dla takich osób, stworzono ciekawe serwisy internetowe oferujące możliwość otrzymania rzeczy za darmo min. kosmetyków, mebli, artykułów domowych, urządzeń elektronicznych, sprzętu komputerowego czy odzieży.

 
Jednym z takich serwisów jest serwis Graty z Chaty , dzięki któremu możemy zaoferować odebranie jakiegoś przedmiotu - jeżeli nie jesteśmy w stanie odebrać tego osobiście, to zazwyczaj my ponosimy koszta wysyłki.
Możemy znaleźć tutaj np. stare płyty z filmami, czy gry komputerowe z których już ktoś nie korzysta.
Do każdego przedmiotu przyporządkowany jest jego status - niedostępny, zarezerwowany albo dostępny, określający czy dana rzecz jest już u kogoś w posiadaniu.
Oczywiście także my możemy coś oddać komuś innemu - wystarczy skorzystać z przycisków zamieszczonych na samej górze :


Istnieje także inny serwis do bezgotówkowej wymiany rzeczy w internecie - mianowicie chodzi o stronę Zakurzone.pl. (http://zakurzone.pl)

W tym serwisie oprócz wymiany przedmiotów, osoby oferują także że oddadzą zwierzęta - które możemy przygarnąć pod swoją opiekę. Jak sam serwis mówi, powstał po to aby zapobiec marnotrastwu rzeczy, które spoczywają i zalegają w naszych domach.

1 komentarze:

  1. Świetne serwisy można wychaczyć czasami coś ekstra