Darmowe audiobooki - książki i audycje do posłuchania ! Słuchaj za darmo mp3 w swoim odtwarzaczu ! Pobierz darmowe audio mp3 !

Posted: czwartek, 24 lutego 2011 by Przemo in
0

Darmowe audycje na mp3 - do pobrania z internetu ! 
 flickr, Petrusia1

Lubisz wieczorami słuchać ciekawych audycji radiowych, chciałbyś przeczytać jakąś książkę ale nie masz na to czasu - skorzystaj z książek słuchanych mp3 i ciekawych audycji radiowych dostępnych w internecie całkowicie za darmo.Darmowe książki mp3, audycje radiowe, podcasty to wszystko dostępne jest w internecie bez opłat - ściągaj i słuchaj ! 
Darmowe audycje radiowe :

Jeżeli interesujesz się polityką, nauką, sportem, kulturą a może nowinkami ze świata przyrody - jeżeli tak to skorzystaj z audycji radiowych radia Tok FM : http://www.tok.fm/TOKFM/0,89193.html 
Na swojej stronie Radio Tok FM umieszcza szereg ciekawych i darmowych audycji, które zostały wyemitowane na antenie radia. Znajdziesz tutaj ciekawe mp3 ze świata zarówno nauki, rozmów o polityce, biznesie, sporcie czy gospodarce - ale także luźne rozmowy na różnorakie tematy.

Aby pobrać jakąś audycje w formacie mp3 i móc ją odsłuchać np. na odtwarzaczu mp3 albo w naszym telefonie, musimy wejść do interesującego nas działu np. Off Czarek i kliknąć prawym klawiszem myszki na audycji po czym wybrać "zapisz element docelowy jako" !
Dzięki temu nie będziemy musieli słuchać audycji za pośrednictwem strony internetowej radia Tok FM.
Podobne możliwości daje strona Polskiego Radia : http://www2.polskieradio.pl/podcasting/

Podcasty komputerowe :

Jednym z takich podcastów jest magazyn komputerowy Trącić myszką - dostępny pod adresem http://www.myszka.org/ 


Znajdziemy tutaj mp3 o komputerach, nowościach ze świata IT, poradach komputerowych, teleinformatyce i telekomunikacji   - a także wiele ciekawych dyskusji związanych z komputerami i prawem komputerowym.
Magazyn Trącić Myszką, często odwiedzają goście znanych firm, którzy dzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i prezentują najnowsze cyber-trendy.

Podcasty - zwykłych podcasterów :


Przykładem ciekawego podcastu, jest mp3 Polskie Detroit - gdzie autorem jest Łukasz Witkowski, mieszkający w mieście Detroit.
Opowiada on o życiu w Detroit, mieszkańcach i wydarzeniach jakie tam mają miejsce - jednak są to opowiadania skonstruowane w ten sposób, aby nie przynudzały i były interesujące.
Ponadto porusza on wydarzenia, które mają miejsce w Polsce z perspektywy osoby będącej poza granicami naszego kraju.Podcastu Polskie Detroit, możemy posłuchać i pobrać na dysk ze strony http://polskiedetroit.com/

Masa podcastów, audycji mp3 do pobrania i słuchania ...

Można by wymieniać bardzo dużo ciekawych i tematycznie zrobionych podcastów mp3 - powstała jednak ciekawa strona tzn. katalog podcastów - który zbiera informację o nowych podcasterach, nowych odcinkach itp..
Aby skorzystać z katalogu podcastów wystarczy wejść na stronę , http://katalogpodkastow.pl/ - tutaj w menu po lewej stronie, zobaczymy masę podcastów - wystarczy że klikniemy w jakąś nazwę a wyświetlą nam się aktualne i archiwalne odcinki danego podcastu.

0 komentarze: