Praca i Zysk - praca w domu, zarabianie przez internet, oszczędzanie, kupuj taniej- małe podsumowanie !

Posted: wtorek, 1 lutego 2011 by Przemo in
0

Praca i Zysk - zarabianie przez internet, porady jak kupować taniej, oszczędzanie, praca w domu.
Małe podsumowanie - czyli co dotychczas ...

A teraz krótkie podsumowanie serwisu Praca i Zysk  - zobaczcie, o czym pisaliśmy, jak zwiększyła się liczba odwiedzających, co was interesuje i czego chcecie więcej.
 
"Grosz do grosza i będzie kokosza" - naucz się oszczędzania, zmniejsz swoje rachunki, znajdź dodatkową pracę i zarabiaj ! Czyli pokazujemy jak mądrze wybierać i zasilić domowy budżet. Pomysły na biznes, biznesplany, inwestycje, lokaty, banki - czyli wszystko o finansach."

Co na stronie Praca i Zysk :

Na naszej stronie pojawia się coraz więcej porad dotyczących pracy w domu, zarabiania w internecie, oszczędzania czy zmniejszenia rachunków - wydaje mi się, że takie tematy przydają się w życiu codziennym.
Aby przeglądać poprzednie artykuły warto skorzystać z menu po lewej stronie :


Jest tam w menu po lewej stronie "archiwum bloga" gdzie klikając np. na rok 2010 możemy przeczytać ciekawe artykuły z danego okresu. Nie są to artykuły przedawnione - a więc możesz z nich korzystać na bieżąco - są to poradniki, które powinny ci się spodobać.

Zapraszam do komentowania wpisów :

Ponadto nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak to, że blog jest odwiedzany i pojawiają się na nim komentarze - warto poświęcić tę chwilkę czasu i napisać coś od siebie.
Zauważ, też to że mnie także kosztuje napisanie artykułów na tym blogu - być może część z nich nie przypadnie ci do gustu, więc napisz swoje sugestie, opinie, co zmienić a czego chciałbyś więcej itp..


Wystarczy wybrać dany artykuł i na samym dole pojawi się okienko "Have your Say" - wpisz tam komentarz i kliknij zamieść komentarz.

Ilu nas jest i czego szukacie na blogu "Praca i Zysk" zarabiaj w internecie :

Z dnia na dzień użytkowników bloga przybywa, co mnie bardzo cieszy - aktualnie notuję ponad 400 użytkowników każdego dnia.
Najwięcej osób z was poszukuje na naszej witrynie poradników i książek internetowych a także informacji o tym jak dostać darmowe próbki, gadżety reklamowe czy jak zwiększyć zyski w internecie z popularnych serwisów zarobkowych.

0 komentarze: