2

Zarabiaj z programem partnerskim - nie ważne jaką masz oglądalność ! 
flickr, seanmcmenemy

Wiele osób jest przekonanych, że aby zarabiać na własnej twórczości w internecie trzeba posiadać stronę internetową z dużą oglądalnością. W rzeczywistości istnieją tzw. programy partnerskie, dzięki którym możemy zarobić pieniądze nie zależnie od tego jak duży ruch generuje nasza strona. 

Zarabianie na programach partnerskich :
 

Tym razem przedstawię wam sposób, na zarabianie pieniędzy jako wydawca dzięki programom partnerskim. 
Program partnerski to nic innego, jak oferowanie klientom produktów, czy usług którymi w rzeczywistości są zainteresowani.

 Nie chodzi o sprzedawanie czegokolwiek - gdyż z tym, może być faktycznie ciężko w internecie.
Chodzi jednak o to, aby osobie zainteresowanej np. motoryzacją i szukającą opon zimowych - zaproponować jedną ze znanych marek. W ten sposób, dzięki twojemu poleceniu zarówno ty jak i osoba, która odwiedzi daną stronę będzie zadowolona.

Jak zarabiam w programie partnerskim :

Zarabiać możesz na kilka sposobów, główne z nich opierają się na tzw. leadach, clickach albo sale'ach.

a)  Leady - dostajesz zarobek, w momencie gdy osoba polecona wejdzie na daną witrynę internetową i wykona jakąś akcję np. wypełni ankietę, kwestionariusz, napisze opinię itp... (niczego nie musi kupować, liczy się sama akcja).

b) Click - dostajesz pieniądze, za samo kliknięcie w linka - a więc za wykonanie przekierowania na daną stroną. Jest to forma zarabiania najmniej opłacalna, jednak zarobek jest niemal pewny.

c) Sale - można tutaj najwięcej zarobić, ale trzeba się postarać. Pieniążki dostajemy zazwyczaj procentowo, od dochodu jaki wygeneruje dana osoba. Polecając komuś np. opony zimowe dostaniemy procent od transakcji np. 5-10%.

Netsales - co oferuje :

 

  

W programie partnerskim Netsales, możemy zarobić naprawdę kilkadziesiąt złotych - wystarczy umieścić kreacje reklamowe na swojej stronie.
Całość opiera się na zarejestrowaniu na stornie  www.netsales.pl 
Następnie wystarczy dołączyć, do wybranego programu partnerskiego - a tych jest naprawdę sporo, zarobki są zróżnicowane - podobnie jak formy zarabiania.


Ponadto mamy możliwość, przejrzenia statystyk - w momencie gdy zarobimy pierwsze pieniądze, możemy zobaczyć na czym najbardziej nasz interes "kwitnie".  

2 komentarze:

  1. forever . says:

    rejestracja jest darmowa , tak ?

  1. Anonimowy says:

    tak