Książki online darmowe - czytaj w internecie, darmowa biblioteka ! Darmowe lektury, darmowe książki - przeczytaj za darmo.

Posted: środa, 2 lutego 2011 by Przemo in
0

Darmowe książki w internecie - lektury, motywy, cytaty, biblioteka online - zobacz jak do nich dotrzeć ! 
 flickr, somegeekintn

Podobny artykuł na stronie "Praca i Zysk" już był - tym razem pokażę inną ciekawą stronę, na której możecie znaleźć zbiór książek online dostępnych legalnie i za darmo.
Jeżeli szukasz lektur, opracowań, poradników albo ciekawych książek to skorzystaj z tego artykułu - pomoże ci w tym Polska Biblioteka Internetowa oraz witryna Wolne Lektury ! 
Polska Biblioteka Internetowa PBI :

Jest to strona, na której możecie znaleźć ciekawe zbiory biblioteczne do poczytania online. Celem tej strony, jest umożliwienie osobom z małych miejscowości dostępu do treści kulturowych. 


Wystarczy w ramce po prawej stronie wpisać Autora książki, albo jej tytuł, aby po chwili dostać wyniki.
Strona jest dostępna pod adresem : http://www.pbi.edu.pl/index.html

Wolne Lektury :

Kolejna ze stron, zawiera potężny zbiór lektur szkolnych, motywów i tematów - które mogą być pomocne podczas matury, albo całorocznej nauki w szkole.

 Strona jest zrobiona bardzo przejrzyście - wyszukiwanie lektur jest proste. Książki są pogrupowane, dzięki czemu znajdziemy to czego szukamy w szybkim czasie.
Ponadto mamy możliwość pobrania pliku PDF z książką na dysk naszego komputera - co jest zaletą zwłaszcza podczas braku dostępu do internetu.

0 komentarze: