Grasz i wygrywasz - wygraj bony zakupowe IKEA ! Graj i wygrywaj nagrody w internecie - zobacz jakie to proste !

Posted: poniedziałek, 28 lutego 2011 by Przemo in
1

Wygrywaj nagrody w internecie - grasz i wygrywasz bony Ikea!


 
"Żeby wygrać trzeba grać"- nie zapominajmy, że w internecie także możemy zdobyć wiele cennych nagród i to bez nakładów finansowych. Warto uczestniczyć w wielu konkursach internetowych, w których możemy wygrać ciekawe upominki, bony sklepowe czy gadżety firmowe.
Zobacz kilka miejsc, w których możesz zagrać i wygrać atrakcyjne nagrody - czyli aktualne konkursy w internecie !

Zgarniaj atrakcyjne nagrody - weź udział w ciekawych konkursach :
Tym razem, do wygrania są bony upominkowe IKEA, które możesz przeznaczyć na zakup mebli do swojego mieszkania.
Wystarczy, że wejdziemy na stronę http://www.bony.wygrywasz.pl/ i wypełnimy krótki formularz rejestracyjny, w którym podamy imię, nazwisko oraz adres email :

W dniu rozwiązania konkursu, na twój adres email zostanie przesłane pytanie konkursowe - jeżeli odpowiesz poprawnie na email, to masz szansę wygrać jeden z 5 bonów Ikea wart 200 złotych.
Nagroda, zostanie oczywiście wysłana kurierem na wskazany przez ciebie adres - koszty wysyłki pokrywa organizator konkursu.
Strona ta organizowała już wiele konkursów - możemy sprawdzić listę zwycięzców oraz organizowane przez nich akcje - naprawdę warto się skusić i mieć możliwość wygrania jeden z ciekawych nagród. 

1 komentarze:

  1. Anonimowy says:

    Najwiekszy zbiór Polskich Stron w necie o tematyce gier, prezentów i Forsy . Jest to najwieksza strona o takiej tematyce w Polsce takiej nie znajdziesz nigdzie , brak spamów i reklam , strona jest cały czas aktualizowana , wszystkie linki dzialaja nie tak jak na innych stronach , jak na razie jest 15 stron na liscie.
    Adres Strony : http://surfbary.strefa.pl