13

Pomysły na biznes - zobacz w co warto zainwestować. 
Gdzie rozpocząć własną działalność gospodarczą - czyli na czym można zarobić ?

Masz pieniądze, posiadasz kapitał, ale nie wiesz gdzie go zainwestować. Otwórz własną firmę i spróbuj pomnożyć swój kapitał. Zobacz ciekawe pomysły na biznes - zobacz w co warto inwestować i na czym można zarobić. Najciekawsze pomysły na biznes - zostań prawdziwym biznesmenem.

Pomysły na własny biznes :

Zapewne większość staje przed problemem "na czym można zarobić", gdzie szukać niszy rynkowej, czy to jest nadal opłacalne - czyli jaką firmę założyć ....
Warto zastanowić się nad tym, gdyż od tego będzie zależało powodzenie naszej firmy - poczytajmy więc o pomysłach na biznes, problemach z nimi związanymi, aby uniknąć ich na przyszłość.
Zobaczmy na czym można zarobić, gdzie warto skierować swoje finansowe "macki" ...


Bardzo ciekawe forum dotyczące biznesu, a w szczególności z masą pomysłów na biznes znajduje się pod adresem : http://www.biznesforum.pl/pomysl-na-biznes-f-vf17.htm
Znajdziecie tutaj takie pomysły na biznes jak np. myjnia parowa, import alkoholu, hodowla zwierząt, pieczarkarnia, różnego rodzaju sklepy i puby i masę innych.... 
Użytkownicy wymieniają swoje uwagi, a osoby siedzące w branży podają przydatne porady - realnie wyliczają straty i zyski, które warto wziąć pod uwagę ! 

Pomysły na biznes - krok po kroku : 

 
 Kolejna strona z masą pomysłów na biznes to http://mambiznes.pl/artykuly/lista/id/1
Zaletą serwisu "Mam biznes" jest to, że mamy tutaj opisane krok po kroku jak funkcjonuje dany pomysł, jakie są wyliczenia kosztów oraz jakich zysków możemy się spodziewać - znajdziemy tutaj min. opisane sposoby założenia własnego punktu lotto, zarabiania na domenach czy założeniu własnej szkoły tańca.
Przejdź na swoje - załóż własną firmę - na czym można zarobić ?


http://www.przejdznaswoje.pl/artykuly jest to o tyle ciekawa strona z pomysłami na biznes, że znajdziemy tutaj pomysły zarówno polskie jak i takie, które nie ujrzały światła dziennego w naszym kraju. Dzięki temu mamy możliwość przeniesienia czegoś co sprawdziło się zagranicą do naszych realiów.
Ponadto możemy zobaczyć najbardziej "wariackie" pomysły na biznes - które rzeczywiście zarabiają.

13 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Mam w planach otwarcie zajazdu wg projektu http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Takie firmy przynoszą teraz spore pieniądze, zwłaszcza kiedy wynajmuje się je pod organizację wesel. Jestem teraz na etapie pisania biznes planu. Może ktoś pisał już kiedyś coś takiego i mógłby podzielić się wiedzą na ten temat?

 1. tomas says:

  garść przydatnych informacji, pozdrawiam

 1. Anonimowy says:

  Ja ostatnio myślę intensywnie nad otworzeniem myjni mobilnej w swoim mieście. Biznes w miare nie znany szerszemu gronu - wszyscy tylko myjnie mechaniczne bądź ręczne otwierają... znalazłem nawet korzystne finanowanie sprzeyu u producenta 7car więc może to jets myśl?

 1. Krzysztof says:

  Każdy biznes może przynieść pieniądze, a jak wysokie to zależy od branży. Trzeba znaleźć swoją niszę.

 1. cinek433 says:

  Hej! Przy odpowiednim podejściu i wyczuciu rynku, biznes można zrobić niemal na wszystkim ;)
  Grunt w tym, by do sprawy podejść profesjonalnie i zaopatrzyć swoją firmę w niezbędne do płynnego jej funkcjonowania moduły, na przykład darmowy program do faktur. Takie usługi albo nie kosztują nic, albo są naprawdę niedrogie, a rozwiązują mnóstwo problemów.

 1. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest założenie firmy, która będzie działać w Internecie. Świetnym przykładem są firmy zajmujące się marketingiem internetowym oraz seo, ponieważ przy dobrym prowadzeniu własnej reklamy można w kilka miesięcy zyskać wielu klientów i zarabiać sensowne pieniądze :)

 1. Michał says:

  Założenie i prowadzenie własnej firmy to spora odpowiedzialność. W każdej branży trzeba liczyć się z dużą konkurencją. Dlatego zawsze powinno się śledzić poczynania swoich konkurentów i rozwijać na bieżąco firmę. Warto w tym celu wdrożyć np. nowoczesne oprogramowanie biznesowe - https://craftware.pl/. Wykorzystanie takiego oprogramowania daje wiele profitów np. zapewnia poprawę obsługi klienta, automatyzuje działania marketingowe, czy też zwiększa efektywność pracy handlowców.

 1. Anonimowy says:

  Zachęcam do zapoznania się z IFIRMA S.A. Można założyć działalność nie wychodząc z domu, wypełniając wniosek CEIDG przez internet. Dodatkowo można poczytać wiele ciekawych informacji odnośnie zakładania firmy. Polecam, bo sama skorzystałam :) A jak uda nam się już założyć działalność, firma oferuje takie usługi jak księgowość internetowa i wiele innych.

 1. klik says:

  Dobrego pomysłu na biznes to chyba raczej nie ma, bardziej liczy się przecież dobra organizacja, a nie sam pomysł. Założyć firmę dzisiaj można bardzo łatwo, trudniej jest ją utrzymać na rynku, a sam, nawet najlepszy pomysł, to naprawdę nie wszystko.

 1. Marta says:

  Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na biznes może dziś być sklep internetowy z produktami spożywczymi. Handel spożywką w internecie tzw. e grocery - https://www.przelewy24.pl/blog/e-grocery-rosnie-w-sile-sprawdz-jak-wielu-polakow-robi-zakupy-spozywcze-online z roku na rok staje się co raz bardziej popularny. Klienci takich sklepów często kupują w ten sposób produkty regionalne oraz ciężko dostępne w sklepach stacjonarnych.

 1. Każda firma powinna posiadać własne, dobrze prosperujące biuro. W takim biurze powinny znaleźć się niezbędne sprzęty i akcesoria, które zapewnią bezproblemową pracę z firmowymi papierami. Pomieszczenie biurowe warto jest zaopatrzyć w drukarkę, skaner, niszczarkę, a także gilotynę do papieru - https://somax.eu/47-gilotyny-i-trymery. Takie urządzenia pomogą nam w szybkim oraz profesjonalnym przygotowywaniu dokumentów firmowych.

 1. Ja jestem przekonana, że właściwy pomysł na biznes może być z sukcesem wprowadzony w życie. U nas w firmie również zostały wdrożone nowoczesne systemy jak https://www.connecto.pl/system-erp-do-zarzadzania-firma/ które wspomagają zarządzanie firmą.

 1. Tak na dobrą sprawę jest wiele różnych branż na których możemy zarobić i całkiem fajnie rozwijać swój biznes. Ja prowadzę pewne biuro i np. bardzo chętnie korzystam z narzędzi takich jak stemple czy referentki https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/stempel-do-laku-referentka/ więc każdy z nas musi poznać charakter pracy przed podjęciem decyzji.