6

Pomysły na biznes - zobacz w co warto zainwestować. 
Gdzie rozpocząć własną działalność gospodarczą - czyli na czym można zarobić ?

Masz pieniądze, posiadasz kapitał, ale nie wiesz gdzie go zainwestować. Otwórz własną firmę i spróbuj pomnożyć swój kapitał. Zobacz ciekawe pomysły na biznes - zobacz w co warto inwestować i na czym można zarobić. Najciekawsze pomysły na biznes - zostań prawdziwym biznesmenem.

Pomysły na własny biznes :

Zapewne większość staje przed problemem "na czym można zarobić", gdzie szukać niszy rynkowej, czy to jest nadal opłacalne - czyli jaką firmę założyć ....
Warto zastanowić się nad tym, gdyż od tego będzie zależało powodzenie naszej firmy - poczytajmy więc o pomysłach na biznes, problemach z nimi związanymi, aby uniknąć ich na przyszłość.
Zobaczmy na czym można zarobić, gdzie warto skierować swoje finansowe "macki" ...


Bardzo ciekawe forum dotyczące biznesu, a w szczególności z masą pomysłów na biznes znajduje się pod adresem : http://www.biznesforum.pl/pomysl-na-biznes-f-vf17.htm
Znajdziecie tutaj takie pomysły na biznes jak np. myjnia parowa, import alkoholu, hodowla zwierząt, pieczarkarnia, różnego rodzaju sklepy i puby i masę innych.... 
Użytkownicy wymieniają swoje uwagi, a osoby siedzące w branży podają przydatne porady - realnie wyliczają straty i zyski, które warto wziąć pod uwagę ! 

Pomysły na biznes - krok po kroku : 

 
 Kolejna strona z masą pomysłów na biznes to http://mambiznes.pl/artykuly/lista/id/1
Zaletą serwisu "Mam biznes" jest to, że mamy tutaj opisane krok po kroku jak funkcjonuje dany pomysł, jakie są wyliczenia kosztów oraz jakich zysków możemy się spodziewać - znajdziemy tutaj min. opisane sposoby założenia własnego punktu lotto, zarabiania na domenach czy założeniu własnej szkoły tańca.
Przejdź na swoje - załóż własną firmę - na czym można zarobić ?


http://www.przejdznaswoje.pl/artykuly jest to o tyle ciekawa strona z pomysłami na biznes, że znajdziemy tutaj pomysły zarówno polskie jak i takie, które nie ujrzały światła dziennego w naszym kraju. Dzięki temu mamy możliwość przeniesienia czegoś co sprawdziło się zagranicą do naszych realiów.
Ponadto możemy zobaczyć najbardziej "wariackie" pomysły na biznes - które rzeczywiście zarabiają.

6 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Mam w planach otwarcie zajazdu wg projektu http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Takie firmy przynoszą teraz spore pieniądze, zwłaszcza kiedy wynajmuje się je pod organizację wesel. Jestem teraz na etapie pisania biznes planu. Może ktoś pisał już kiedyś coś takiego i mógłby podzielić się wiedzą na ten temat?

 1. tomas says:

  garść przydatnych informacji, pozdrawiam

 1. Anonimowy says:

  Ja ostatnio myślę intensywnie nad otworzeniem myjni mobilnej w swoim mieście. Biznes w miare nie znany szerszemu gronu - wszyscy tylko myjnie mechaniczne bądź ręczne otwierają... znalazłem nawet korzystne finanowanie sprzeyu u producenta 7car więc może to jets myśl?

 1. Krzysztof says:

  Każdy biznes może przynieść pieniądze, a jak wysokie to zależy od branży. Trzeba znaleźć swoją niszę.

 1. cinek433 says:

  Hej! Przy odpowiednim podejściu i wyczuciu rynku, biznes można zrobić niemal na wszystkim ;)
  Grunt w tym, by do sprawy podejść profesjonalnie i zaopatrzyć swoją firmę w niezbędne do płynnego jej funkcjonowania moduły, na przykład darmowy program do faktur. Takie usługi albo nie kosztują nic, albo są naprawdę niedrogie, a rozwiązują mnóstwo problemów.

 1. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest założenie firmy, która będzie działać w Internecie. Świetnym przykładem są firmy zajmujące się marketingiem internetowym oraz seo, ponieważ przy dobrym prowadzeniu własnej reklamy można w kilka miesięcy zyskać wielu klientów i zarabiać sensowne pieniądze :)