0

Zarabiaj grając - czyli postaw kasę i zmierz się z rzeczywistym przeciwnikiem. Gry na których można zarobić.

Lubisz grać w internecie i chciałbyś na tym zarobić - połącz przyjemne z pożytecznym i wygrywaj prawdziwe pieniądze. To od ciebie zależy ile zarobisz, postaw na swoją wygraną i zmierz się z setkami przeciwników - kto lepszy ten wygrywa ! 

Zarabianie na graniu - krótkie ABC ...

Oczywiście nasze zarobki nie będą jakieś strasznie duże - ale na zakup jakiegoś nowego ciuchu na pewno wystarczy ;) Wszystko zależy od tego jak często będziemy grali oraz jakie stawki będziemy stawiali - tak naprawdę to od nas zależy czy zarobimy kilka czy kilkanaście złotych.


Pierwszym z serwisów do zarabiania grając w gry będzie strona http://pl-pl.wataro.com/ 
Możemy tutaj zmierzyć się z przeciwnikami grając w takie gry jak np. tetris, solitaire, uderzanie młotkiem na czas w pojawiające się chomiki czy w rzuty karne (soccer).
Warunkiem korzystania z serwisu jest ukończenie 18 roku życia - możemy grać jako wolny gracz (bez gry na pieniądze) oraz jako gracz na pieniądze. 
W przypadku tej drugiej opcji - przystępując do gry musimy postawić określoną kwotę - gracz który wygra zgarnia 75% całej puli. 

Teleturnieje online - graj i wygrywaj prawdziwe pieniądze :


Tym razem serwis internetowy, który za cel nie stawia sobie zręczności naszych palców ale stawia na wiedzę.
Serwis http://www.r1ng.pl/index.html oferuje wzięcie udziału w teleturniejach online, dzięki którym możemy zarobić prawdziwe pieniądze.
W serwisie będziesz brał udział w teleturnieju w którym wykażesz się swoją wiedzą odpowiadając na pytania z różnych działów tematycznych.
Na każde pytanie dostaniesz 30 sekund - turniej trwa zazwyczaj od 2,5 do nawet 8 minut.
W każdym turnieju jest wyłaniana pula, czyli suma pieniędzy wniesiona przez użytkowników - wygrana jest dzielona pomiędzy użytkowników z największa liczbą poprawnych odpowiedzi.
W serwisie Ring, można zobaczyć, że zarobienie 2 tysięcy złotych nie musi być wcale trudne o czym świadczą rankingi graczy...Zacznij już teraz myśleć o zarabianiu przez internet - ciesz się zabawą i zarabiaj na niej ... zobacz jak zarabiać na grach w internecie. Wysokość wygranej zależy tylko od ciebie - im więcej postawisz tym więcej możesz wygrać.  

0 komentarze: