Napraw domowy sprzęt za darmo ! Jak naprawić za darmo domowe urządzenia ...? Darmowe porady fachowców, złote rączki w internecie !

Posted: czwartek, 13 stycznia 2011 by Przemo in
0

Bezpłatne fachowe porady - napraw to samodzielnie w domu ! 
 Forum elektronika, schematy, porady, naprawa

Lodówka się popsuła, pralka nie chce już prać a może spalił się telewizor - szykują się wydatki ? Nie koniecznie - skorzystaj z porad fachowców i doświadczonych osób, które udzielą ci praktycznych wskazówek jak naprawić szereg zepsutych domowych urządzeń. Dzięki poradom i inwencji własnej będziesz w stanie naprawić niemal każde urządzenie - zobacz jak zapytać o bezpłatną poradę !?

Bezpłatne porady - jak naprawić zepsuty sprzęt :

Aby skorzystać z darmowych porad, należy zarejestrować się na stronie http://www.elektroda.pl/rtvforum/profile.php?mode=register 


Dzięki temu otrzymamy dostęp do masy przydatnych informacji, instrukcji, schematów elektroniczncznych czy porad z takich działów jak komputery, sprzęt rtv i agd czy nawet z warsztatu samochodowego !

Wystarczy wybrać interesujący nas dział tematyczny, w którym chcielibyśmy zapytać o poradę i skorzystać z przycisku "napisz nowy temat" :Następnie uzupełniamy takie pola jak temat, który będzie precyzyjnie określał nasz problem (podajemy np. model urządzenia z którym mamy kłopot) a także opisujemy o co nam dokładnie chodzi :


 Na odpowiedzi nie musimy długo czekać, gdyż na forum przebywa zawsze wielu uczestników, którzy są chętni do pomocy - warto skorzystać z ich porad ! 

Porady komputerowe dla każdego - masz problem z komputerem - forum KŚ : 


Kolejny ciekawy serwis z którego możecie czerpać informacje to forum jednej z największych polskich gazet komputerowych "Komputer Świat".
Aby się zarejestrować, należy wejść pod adres : http://forum.komputerswiat.pl/ 


Znajdziesz tutaj zarówno przydatne informacje dotyczące bezpieczeństwa komputerowego, tworzenia stron internetowych, obsługi popularnych programów czy problemów związanych z użytkowaniem systemów operacyjnych.
Użytkownicy przebywający na forum, zawsze służą pomocną ręką  - masz problem z komputerem to wejdź na forum Komputer Świat ! 

0 komentarze: