14

Wypełniaj ankiety, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody. Testuj darmowe produkty w domu, wymieniaj punkty na bony towarowe - "Toluna" zarabiaj na wypełnianiu ankiet.

toluna.pl
Tym razem coś dla osób, które lubią odpowiadać na pytania, testować produkty i dzielić się opinią z innymi.
Dzięki wypełnianiu krótkich ankiet (czasami są dłuższe) otrzymujemy punkty, które możemy wymieniać na nagrody, losy albo bony towarowe. 
Toluna to także coś więcej niż tylko wypełnianie ankiet - dzięki zarejestrowaniu się na stronie (co jest całkowicie bezpłatne) otrzymujemy dostęp do brania udziału w testowaniu różnych produktów. 


 toluna.pl
Jeżeli ktoś nie miał jeszcze styczności bycia "testerem" to polega to na tym, że otrzymujemy za darmo do domu paczkę, która zawiera jakiś przedmiot (np. sprzęt rtv, agd, żywność, napoje itp..) - naszym zadaniem jest normalne użytkowanie przedmiotu i sprawdzenie czy jest on w dobrym stanie, co nam w nim odpowiada, co chcielibyśmy aby było inaczej itp... 

Oczywiście po zakończeniu testowania przedmiot pozostaje w naszym gospodarstwie (o żywności nie wspomnę :P ) - należy jednak pamiętać, że testowanego produktu nie możemy sprzedawać, należy go samodzielnie przetestować, chyba że w instrukcji pisze, aby podzielić się nim ze znajomymi i razem ocenić produkt.

 toluna.pl

Naprawdę wystarczy chwilka czasu dziennie - ważne ankiety, za które możemy dostać 1500 punktów (każda) są zazwyczaj wysyłane na nasz adres email - tzn. dostajemy powiadomienie i linka, za pomocą którego przeniesiemy się do miejsca w którym ankieta się znajduje.

Warto zwrócić uwagę na to, że ankiety nie będą długo czekać. Należy starać się wypełniać je w miarę na bieżąco, ponieważ może okazać się, że jest już wystarczająca liczba osób i nie będziemy mogli skorzystać z okazji zarobienia dużej liczby punktów.

Ankiety są wysyłane w miarę często - w przypadku ich braku, zawsze na stronie Toluny mamy możliwość wypełniania krótkich sponsorowanych ankiet, gdzie wystarczy zaznaczyć przeważnie jedną opcję bez zbędnego rozpisywania się - za co dostajemy 15 punktów.

Więcej informacji i rejestracja na stronie : http://pl.toluna.com/

14 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  A ja zarabiam na ankietach ... w klubie Gfk ! zarobilam juz 50 zł suszarkę do włosów kratę do play za 50 zł toster i nadal zbieram punkty .które wymieniam na nagrodyy ! https://www.askgfk.com/reg/?x=2e350efff3893945532f3600ecb0a157&srcid=253

 1. Anonimowy says:

  hej, a co z podatkami????

 1. Przemo says:

  W przypadku otrzymywania nagród podatków z tego co kojarzę nie trzeba płacić - natomiast w przypadku otrzymania "gotówki" do ręki musisz normalnie rozliczyć się z Urzędem Podatkowym.

 1. Anonimowy says:

  Toluna to gówno. TE punkty które się tam dostaje są śmieszne(osobiście też wypełniam ankiety i mam zdecydowanie lepszą ofertę), a a rzeczy do testowania nie dostaniesz nawet raz na ruski rok

 1. Przemo says:

  Trzeba zapracować - niczego nie ma za darmo ;) Postaram się jednak opisać alternatywne lepsze sposoby, na zdobywanie darmowych nagród za punkty

 1. Anonimowy says:

  super bardzo mi sie to podoba,warto jest probowac aby cos zyskac

 1. Anonimowy says:

  ja też wolę Gfk mam już kilka nagród na koncie np. 2suszarki,toster,wagę łazienkową i 4 doładowania tak taka po25 zł.Od Toluny nie dostałam nic.

 1. Anonimowy says:

  Macie wszyscy rację,że GFK jest lepsze od Tulony.Wygrałem już 50,00zł,a za punkty dostałem mikser.Od Tulony nie dostałem nic.
  Chyba zrezygnuję z uczestnictwa.

 1. Anonimowy says:

  toluny a nie tulony jak już... też uważam że Gfk jest lepsze

 1. krysia says:

  Toluna za to częściej ma dostępne ankiety, mi w styczniu tego roku udało mi się 2x wybrać przelew PayPal po 50 zł. Ale to akurat brałam w bardzo poważnym projekcie udział, i tak fajnie mi wpadły punkty i m.in. były też inne zwykłe ankiety. Fakt faktem dają nieco śmieszne punkty w porównaniu do GFK. Moja mama chciała w GFK uzbierać punkty na blender z Philipsa, miała już ponad 1000 pkt, brakowało niewiele, ale nie wysyłali żadnych ankiet, a jak wysłali to za śmieszne punkty. Więc stwierdziła że blendery nie są takie drogie i wybrała sobie gotówkę 50 zł, dołożyła parę złotych i kupiła w sklepie blender. A punkty w GFK wymieniam głównie na doładowania do telefonu. A co do Toluny, myślę że to kwestia czasu żeby wdrożyć się w ten panel, naprawdę nie jest zła.
  Pozdrawiam :)

 1. Anonimowy says:

  wszystko to fałszerze nie zarobiłem zadnych pieniędzy

 1. Anonimowy says:

  Zapisałam się do 10 paneli i nie siedzę po nocach żeby powypełniać te ankiety - w TOLUNA na te 50 zł to chyba 3 lata trzeba pracować - 50.000 punktów ???? Ludzie! Chyba zarejestruję się jeszcze do następnych 10 paneli ....

 1. Anonimowy says:

  http://www.mypay.pl/?ref=103385&subid= Wystarczy się zarejestrować i brać udział w akcjach a kasa sama leci: 200zł w miesiąc siedząc w domu naprawdę polecam.
  Wypłata od 7,50 zł ( kilka akcji do wykonania - w ciągu kilku minut ). Wypłaty co tydzień PayPal oraz polskie banki. Zarejestruj się a posłużę pomocą.
  Wpisz kod PAREGROSZY a dostaniesz odemnie mały bonus na start ;)

 1. Nigdy nie próbowałem w ten sposób zarabiać więc nie wiem do końca na czym to polega. Zastanawiam się czy jest później możliwość wypłaty środków poprzez system płatniczy https://www.cashbill.pl który w końcu jest bardzo bezpieczny i do takich rzeczy został stworzony.