2

Alternatywne sposoby zarabiania w internecie - upload plików ! 

Chciałbym teraz napisać słów kilka na temat sposobu zarabiania pieniędzy w internecie. Jest wiele stron temu poświęconych - ja nie będę tutaj opisywał sposobów na zarobek w postaci czytania i odbierania płatnych e-mail. Uważam, że sposób z meilami jest nieco "sztuczny" i w rzeczywistości więcej na nim stracimy niż cokolwiek zarobimy. 

Przedstawiam tutaj najpopularniejsze hostingi plików, które płacą za upload plików (*czyli wysłanie pliku na ich serwer) i odpowiednią ilość ich pobrań.
 Przeważnie pieniądze są liczone na podstawie 1000 pobrań jakiegoś pliku - jeżeli będzie on popularny to praktycznie nie ma problemu ze spełnieniem tego warunku. 
Pierwszą stroną będzie strona http://uploading.com/partners 
uploading.com
Zależnie od pliku jaki wrzucimy (*wagi) dostaniemy odpowiednio ok 1$ za 1000 pobrań pliku ważącego 1mb oraz 5$ za plik ważący ponad 250mb !
W zależności od zaangażowania - i pobierania naszych plików otrzymujemy status od Light do Ultra. Rozpiętość w zarobkach waha się od 1-4 $ za 1000 pobrań pliku ważącego tylko 1mb oraz 5-20$ za plik ważący odpowiednio <250mb.
uploading.com /zarabianie za 1000 pobrań
Minimalna kwota do wypłacenia w tym programie to 30$ czyli na nasze jakieś około 90 złotych przy kursie dolara 3zł. Dodatkowo zarabiamy 10% poleconych użytkowników - jeżeli coś zarobią to my dostaniemy od tego profit. 
Kolejną ciekawą stroną jest http://storage.to/earn

W tym przypadku minimalny rozmiar pliku to aż 90mb ! Jednak tutaj jest mniejszy minimalny próg wypłaty ustawiony na 10 USD. Co do zarobków : 
 
storage.to
Jak widzimy za 1000 pobrań pliku ważącego minimum 90mb dostaniemy 10USD czyli około 30 złotych ! 
A więc jednocześnie osiągniemy minimalny próg wypłaty ! Tutaj także otrzymamy 10% gratis od poleconych ! Minusem tego rozwiązania jest to że aby zacząć zarabiać trzeba wykupić konto premium - na rok kosztuje aż 50 euro - więc ten sposób tylko dla mających naprawdę dużą siłę przebicia !

Znienawidzony http://rapidshare.com/ - tutaj też można zarobić !
Piszę znienawidzony, ponieważ wielu użytkowników nie lubi z niego ściągać, wiąże się to z czekaniem oraz limitami nałożonymi na darmowe konta. 
Jednak istnieje tzw. system zbierania punktów pod adresem : https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi
Gdzie uploadując pliki dostaniemy za każde ściągnięcie aż 1 punkt ! Kiedy osiągniemy pułap 8 000 punktów, możemy wymienić je na płatne konto premium. Możemy z nim zrobić co chcemy ;)


rapidshare.com
Hotfile robi ostatnio furorę - http://hotfile.com/affiliate.html 

Jest szybki i bardzo przyjazny użytkownikowi - pomimo, że posiada podobne ograniczenia jak rapidshare. 
hotfile.com / statystyki zarabiania
Jak widzimy rozpiętość w zarobkach zależy od statusu jaki posiadamy. Przy najgorszym założeniu jesteśmy w stanie za plik ważący 5mb zarobić 2$ na każde 1000 pobrań !
Istnieje tutaj bardzo przyjazny program partnerski - w którym zarabiamy do 20% z każdego poleconego użytkownika ! Ponadto istnieje tutaj brak reklam i przyjazny interfejs dla użytkownika !

2 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Witam,

  ciekawy temat, dodał bym ciekawą ofertę serwera HellShare, który proponuje korzystny program dla uploaderów:

  Za każde pobranie pliku otrzymuje uploader 5% wartośći pliku

  Przykłady:
  Za 1 pobranie 2 GB pliku otrzymuje uploader 100 punktów kredytowych. Te punkty może wykorzystać na pobieranie lub w momencie kiedy ich nazbiera 9 000, zamienić je na pieniądze systemem 9 000 punktów kredytowych = 11 zł.
  Za 1 000 pobrań 2 GB pliku otrzymuje uploader 122 zł

  Wypłaty już od 11 zł i to w złotówkach, bez umowy na papierze i do drugiego dnia od złożenia wniosku o wypłatę

  Za polecenie nowego uploadera otrzymuje osoba polecająca przez okres jednego miesiąca identyczną prowizję jaką uzyska osoba polecona

  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://www.hellshare.pl/zarob

 1. Blogger says:

  Need To Boost Your ClickBank Banner Traffic And Commissions?

  Bannerizer made it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply go to Bannerizer, and grab the banner codes for your selected ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.