0

Najtańsze zakupy, wyprzedaże - wyszukiwarka promocji w sklepach ! 
Zrób jeszcze tańsze zakupy, dzięki internetowej wyszukiwarce promocji cenowych. 

 flickr, antwerpenR
Chciałbyś robić zakupy taniej niż zwykle, czekasz na promocje, polujesz na niskie ceny - jeżeli tak to czytaj dalej ! 
W internecie jest wiele stron oferujących możliwość porównywania cen w sklepach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać produkt, który chcemy kupić w najtańszej cenie. 
Mało jest natomiast stron, które zbierają informacje o promocjach cenowych - czyli o czymś, na co nie jesteśmy nastawieni z zakupem - ale w przypadku niskiej ceny być może przemyślimy naszą decyzję - czy aby nie warto. 


Dzięki stronie internetowej http://www.taktanio.pl/ zobaczymy produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach, porównamy także cenę poprzednią z ceną promocyjną - dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć jak atrakcyjny jest produkt.

Szata graficzna strony, jest bardzo podobna do popularnego serwisu aukcyjnego Allegro - tutaj także znajduje się menu po lewej stronie za pomocą którego wybieramy interesującą nas kategorię np. RTV i AGD


Podobnie i tutaj można posegregować listę produktów biorąc pod uwagę np. oszczędności w zakupie - podświetlone na zielono.

Myślę, że dzięki stronie http://www.taktanio.pl/ możemy dokonać naprawdę ciekawych zakupów po niskich cenach. Oczywiście jak wszędzie trzeba zachować zdrowy rozsądek i do niektórych promocji podchodzić z dystansem - być może cena przed promocją nagle skoczyła w górę, aby po kilku dniach spaść i dzięki temu zaowocowało to gigantyczną obniżką cen.

0 komentarze: