10

Wkręć swojego znajomego - darmowe generatory śmiesznych historyjek. Zrób żart koledze i wkręć go w niesamowitą historyjkę.

Tym razem coś na rozluźnienie atmosfery - darmowe generatory śmiesznych historyjek online. 
Zrób żart swojemu znajomemu i wkręć go w niesamowicie śmieszną historyjkę online z jego udziałem - wkręć znajomego wyślij za nim list gończy, aresztuj go wirtualnym artykułem, wkręć znajomego w sabotaż, zrób żart koledze i umieść go na okładce magazynu - te i inne śmieszne generatory online dostępne w tym artykule ! 

Wkręć swojego znajomego - generator więziennych wiadomości - zrób żart koledze :

Pierwsza ciekawa strona, na której możemy wkręcić naszego znajomego w historyjkę np. jazdy po pijanemu, udział w prostytucji, spamowanie, mobbing w pracy czy nawet zrobić ze znajomego seryjnego mordercę - http://areszto.wany.pl/ 
W wyniku dostaniemy wygenerowanego linka, który wysyłamy naszemu znajomemu np. http://areszto.wany.pl/i/1160101/pracaizysk.blogspot.com/PracaiZysk-PracaIZYSK.html

La Vira - wkręć swojego znajomego w sabotaż :


Bardzo ciekawa i profesjonalna strona, która generuje ciekawe żarty to http://lavira.pl/sabotaz_newsy 
Podając dane znajomego możemy wkręcić go, że został opublikowany na znanym portalu Interii z newsem na stronie głównej  - ciekawe jakie będzie jego zdziwienie :)

Znajdź siebie w encyklopedii - zrób żart koledze Wikipedia :

Teraz czas na kolejny generator żartów poświęcony wkręcaniu znajomych. Wikilavira to nic innego jak encyklopedia internetowa bazowana na popularnej Wikipedii - dzięki temu generatorowi online stworzymy  obciachowy wpis z którego będzie wynikać, że nasz znajomy jest np. pseudokibicem albo gwiazdą porno : https://profil.interia.pl/lavira2/wikilavira/


Zrób żart koledze - generator okładek online : 

To nie koniec żartów - tym razem przechodzimy do innego kalibru. Nasz znajomy na okładce znanego magazynu - to możliwe ! 
Wystarczy podać imię i nazwisko naszego znajomego oraz jego podobiznę - klikamy przygotuj sabotaż i już dostajemy zaskakujący news, który ubawi nie tylko nas :) Aby skorzystać z generatora sabotaży online wejdźmy na stronę : http://lavira.pl/sabotaz_okladka

Generator informacji prasowych online - zażartuj ze znajomych :


Tutaj mamy bardzo dużo historyjek do wyboru - zasada działania jest podobna jak wcześniej. Wybieramy jedną śmieszną historyjkę, podajemy dane naszego znajomego i generujemy opowiadanie. 
W efekcie dostajemy link, który przekazujemy w formie żartu naszemu znajomemu : http://generator.oriet.pl/

1 Kwietnia - zrób prima aprilis znajomym :

Kiedy nadejdzie taki dzień żartów jak 1 kwietnia warto skorzystać ze strony : http://stefun.pl/ i wkręcić naszych znajomych w humorystyczne historyjki online.

Strona generuje naprawdę śmieszne historyjki z odpowiednimi motywami graficznymi - warto się o tym przekonać generując coś zabawnego.

Generator newsów online : 

No i praktycznie jedna z ostatnich ciekawszych stron o robieniu żartów i psikusów znajomym to : http://oniet.o0o.pl/


Jest to strona, która także posiada szereg ciekawych historyjek do wkręcania naszych znajomych - jedną z nich możemy zobaczyć na stronie : http://oniet.o0o.pl/INTERNET/13-1/PracaiZysk-.blogspot.com.html

Warto jeszcze zawitać na stronę http://www.cbs.mocny.com/ gdzie możemy wysłać list gończy za naszym kolegą - pamiętajmy że wszystkie historyjki i generatory które tworzą żarty są wyłącznie żartami. Używasz ich na własną odpowiedzialność.

10 komentarze:

 1. Anonimowy says:

  Karol Rabiej został zatrzymany przez policje kryminalna za rozprowadzanie narkotyków i gwałcenie zwierząt. Zoofil tak został nazwany przez prokuratora i Anne Marie Wesołowska.

 1. Anonimowy says:

  Ahahahahahha, to jest zaje*iste ! :D:D:D
  Wielkie dzięki za dodanie tego.
  pozdro ^ ^

 1. malpa says:

  ej ukradles mi ksywe malpo jebana kurwa mac ja pierdole jebac to

 1. Dnia 1.04.2012 o godzinie 1:34 miał miejsce tragiczny wypadek na drodze szybkiego ruchu nr 51 na wysokości Gryźlin. Kierujący pojazdem Robert K(18lat) jechał z nadmierną prędkością, wpadł w poślizg po czym uderzył w drzewo. Jak mówi Aspirant Mariusz Cielęcki kierowca jechał około 180km/h podczas opadów śniegu na letnich oponach' to było główną przyczyną wypadku.

 1. Anonimowy says:

  polecam: pudelak.pl

  przykład:
  http://pudelak.pl/news.php?id=19&title=Maryla_Rodowicz_w_ci%C4%85%C5%BCy!

 1. Anonimowy says:

  ja znalazłem lepszą stronkę: pudelak.pl

  przykład newsa jaki można zrobić:

  http://pudelak.pl/news.php?id=19&title=Maryla_Rodowicz_w_ci%C4%85%C5%BCy!

  jak wrzuciłem na fejsa to znajomi sikali ze śmiechu ;)

 1. Anonimowy says:

  Ja wystraszyłem kolegów, że jestem seryjnym mordercą.

 1. Anonimowy says:

  Polecam jeszcze: http://ec-databases.europa.omat.pl - najlepiej jak możecie obserwować reakcje wkręconego :D

 1. Anonimowy says:

  http://wiadomosci.gazieta.pl < też lewe newsy, ale wyglądają jak portal gazety